ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Colosseum

Colosseum

4.67
Colosseum
4.67 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Nie każda siłownia powstała tylko jako czysta forma biznesu, której celem jest zarobek pieniędzy w szybkim tempie. Są również obiekty tworzone z pasji i miłości do aktywności fizycznej, są to miejsca w których sami właściciele dbają o to aby każdy odwiedzający gość mógł osiągnąć wymarzony efekt. Jednym z takich obiektów jest klub Colosseum, który został uruchomiony przez dwie osoby, Iwonę i Ryśka Walczewskich. Są to młode i dynamiczne osoby, absolwenci wielu szkół trenerskich oraz związanych ze sportem. Sami są zarażeni pasją do ruchu, dobrej sylwetki oraz zdrowego trybu życia i tymi cechami chcą podzielić się z każdym odwiedzającym. Oferta klubu skierowana jest do każdego, nie patrzymy na wiek, płeć czy dotychczasową aktywność fizyczną. Każdemu pomożemy.

Fitness to grupa zajęć, dedykowana dla każdego kto woli trening grupowy od indywidualnego, a tak że dla tych co wolą podczas jednych ćwiczeń wyćwiczyć znaczną partię mięśni. Do dyspozycji klientów została oddana sala o powierzchni 60 m2 wyposażona w klimatyzację oraz sprzęt typu piłki, hantle czy steppy. Bogaty grafik zajęć daje możliwość skorzystania z ulubionych ćwiczeń o dowolnie wybranej przez siebie porze dnia.

Siłownia to niemal 400 metrów kwadratowych nowoczesnego budynku, wyposażona w klimatyzację i profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Cała sala została podzielona na odpowiednie strefy do ćwiczeń, tj. strefa cardio, wolnych ciężarów czy maszyn. Największą naszą dumą jest team trenerów, są to osoby o bogatej wiedzy, zdobytej na najlepszych uczelniach, a tak że z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 85 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia12 x wejście 75 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia3 miesiące 230 zł
Siłownia - karnet 55+ godziny otwarcia1 miesiąc 75 zł
Siłownia - karnet 8 - 15 godziny otwarcia1 miesiąc 70 zł
Siłownia godziny otwarciajednorazowo 15 zł
Trening personalny godziny otwarciajednorazowo 40 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Colosseum

Adres i dane kontatkowe

Adres: Lipowa 3a
21-100 Lubartów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 08:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz