ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Body Center Łask

Body Center Łask

0.00
Body Center Łask
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Body Center to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje ciało. Klub ten posiada siłownię wyposażoną w nowoczesny sprzęt. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom maszyny są ciągle ulepszane i uzupełniane. Body Center to także doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy oraz profesjonalna obsługa. Instruktorzy bezpłatnie pokierują każdego, by odpowiednio korzystał z urządzeń. W obiekcie znajduje się także sauna, która pomoże w relaksie oraz profesjonalny sklep. Dzięki takiemu podejściu do klienta szybko uzyskasz wymarzoną sylwetkę.

W Body Center znajduje się sauna fińska, dzięki której oczyścisz ciało i umysł. Wysoka temperatura sprzyja lepszemu działaniu układu krążenia, który odpowiada za odżywienie komórek organizmu. Dzięki temu zostaje zwiększona szybkość regeneracji. Pobyt w saunie to także znacznie zmniejszenie bólu mięśni po treningu.

Nowoczesna siłownia w Body Center oferuje różnorodny sprzęt, dzięki któremu zdobędziesz upragnioną sylwetkę. Można ćwiczyć samemu lub poprosić o pomoc trenera personalnego. Na sali zawsze znajdują się instruktorzy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich maszyn i ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Body Center Łask

Adres i dane kontatkowe

Adres: 1 Maja 4
98-100 Łask

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz