ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Academy Express Legnica

Fitness Academy Express Legnica

0.00
Fitness Academy Express Legnica
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Wypracuj swoją nową sylwetkę i na nowo ukształtuj swój charakter w klubie Fitness Academy Express Legnica! Jesteśmy miejscem gdzie na nowo odnajdziesz swoją pasję i zamiłowanie do sportu i wysiłku fizycznego. Odwiedzając nasz klub znajdziesz między innymi świetnie wyposażoną siłownię z najwyższej jakości sprzętami, strefę fitness, na której odbywa się mnóstwo różnorodnych zajęć prowadzonych przez naszych instruktorów, strefę indoor cycling, trampoliny oraz sauny- a wszystkie te atrakcje rozmieszczone są na ponad 1200 metrów kw.

Działaj aktywnie i ciężko pracuj nad własnym ciałem a poprawisz nie tylko swoją sylwetkę ale także sposób postrzegania świata i własną samoocenę. Zapraszamy Cię na grupowe zajęcia fitness realizowane w naszym klubie Fitness Academy Express Legnica gdzie na nowo pokochasz sport i jego oddziaływanie na Twoje ciało i myślenie.

Równowaga pomiędzy aktywnością fizyczną oraz właściwą dawką relaksu dla naszego ciała i umysłu jest rzeczą naprawdę bardzo istotną. Zapraszamy Cię na relaks w naszej klubowej saunie, dzięki któremu szybko i efektywnie odpoczniesz po ciężkim treningu czy też męczącym dniu. Pozwól sobie na chwilę błogiego odpoczynku.

Trening na siłowni to coraz częściej sposób na zachowanie zdrowego stylu życia i zdrowia a nie tylko sezonowa moda. Ty również zmień swoje podejście i odwiedź nasz klub ze świetnie przygotowaną siłownią i poczuj, że tego typu treningi uszczęśliwiają i zmieniają na lepsze również Ciebie- tak Twoje ciało jak również umysł i myślenie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness, sauna godziny otwarciajednorazowo 39 zł
Karnet OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet OPEN do 16 godziny otwarcia1 miesiąc 69 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Academy Express Legnica

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Najświętszej Marii Panny 9
59-220 Legnica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 00:00

Wtorek: 06:00 - 00:00

Środa: 06:00 - 00:00

Czwartek: 06:00 - 00:00

Piątek: 06:00 - 00:00

Sobota: 08:00 - 22:00

Niedziela: 08:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz