ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Michele Fit & Cafe

Michele Fit & Cafe

2.55
Michele Fit & Cafe
2.55 20
Ilość ocen: 20 (pokaż recenzje)

O siłowni

Michele Fit & Cafe jest nowoczesnym fitness klubem stworzonym z myślą o osobach lubiących w aktywny sposób spędzać swój wolny czas. Odpowiednio dobrany sprzęt oraz szeroka gama zajęć fitness pozwala każdemu w wybrany dla siebie sposób zadbać o swój piękny wygląd, zdrową i wysportowaną sylwetkę oraz miło spędzić czas.Klub oferuje wyposażoną w profesjonalny sprzęt strefę cardio oraz paletę zajęć fitness między innymi takich jak: zumba, zdrowy kręgosłup, piłki, zajęcia kształtujące uda,pośladki, brzuch i wiele innych. Po zajęciach można skorzystać z relaksu w fit barku.

Zróżnicowane i liczne zajęcia fitness pozwalają wybrać każdemu coś dla siebie. Odbywają się tu zajęcia o różnych poziomach intensywności, zajęcia wzmacniające i kształtujące wszystkie partie ciała. Pozwalają one poprawić wygląd ciała, pozbyć się zbędnych kilogramów oraz poprawiają samopoczucie.

Siłownia posiada doskonałe wyposażenie w sprzęt o najwyższej jakości zarówno do treningów siłowych jak też ogólnie wzmacniających. Można tu wspaniale wyrzeźbić swoją sylwetkę, nabrać siły jak też rozbudować masę mięśniową i poprawić kondycję fizyczną.

Klub prowadzi naukę tańca. Odbywają się tu zajęcia takie jak zumba oraz taniec nowoczesny. Są to zajęcia przeznaczone zarówno dla dzieci jak również dla młodzieży i to bez względu na to czy rozpoczynają swoją przygodę z tańcem jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia+Fitness-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 109 zł
Siłownia-karnet cardio godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł
Fitness godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Siłownia-cardio godziny otwarcia1 wejście 10 zł
Taniec nowoczesny godziny otwarcia1 miesiąc 40 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Michele Fit & Cafe

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Perłowa 3
21-010 Łęczna

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 12:00 - 21:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 12:00 - 21:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 12:00 - 21:00

Sobota: 11:30 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz