ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

EUROGYM Krosno

EUROGYM Krosno

2.67
EUROGYM Krosno
2.67 12
Ilość ocen: 12 (pokaż recenzje)

O siłowni

Strefa sportu i relaksu EUROGYM jest to klub sportowy łączący siłownię z centrum fitness i relaksu. Znajdziemy tutaj idealnie przystosowane sale do treningów, nowoczesny sprzęt, 14 wielofunkcyjnych maszyn izotonicznych i wiele innych.Klub EUROGYM przeznaczony jest dla dla osób początkujących jak i dla profesjonalistów. Nad bezpieczeństwem oraz planem treningowym i jego realizacją, czuwa wykwalifikowana kadra. Na terenie obiektu znajdziemy następujące strefy: strefa fitness, strefa maszyn izotonicznych, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa treningu funkcjonalnego CrossFit&TRX oraz strefa walness Spa & masażu.

Strefa sportu i relaksu EUROGYM wyposażona jest w klimatyzowaną salę przeznaczoną do treningu funkcjonalnego CrossFit. Na wyposażeniu znajduje się wiele maszyn i urządzeń pozwalających na wszechstronny trening. Dzięki takim ćwiczeniom zwiększymy wydolność układu sercowo- naczyniowego i oddechowego, zwiększymy swoją siłę, wytrzymałość, zwinność oraz wiele innych.

Zajęcia Fitness odbywają się w nowoczesnej, klimatyzowanej sali. Zajęcia prowadzone są grupowo przez profesjonalnych instruktorów. W ofercie znajdziemy m.in zajęcia treningowe outdoor. zajęcia pozwalające spalić tkankę tłuszczową, programy odchudzające oraz modelujące ciało, zajęcia yogi i inne.

Siłownia wyposażona jest w maszyny i urządzenia do treningu siłowego oraz w strefę cardio. Przy treningu siłowym pomoże nam bogato wyposażona strefa wolnych ciężarów. Na stanie znajdują się hantle od 2 do 40 kg oraz komplety gryfów z obciążenie. Strefa cardio wyposażona jest w nowoczesny sprzęt amerykańskiej firmy Nautilus przeznaczony do treningu cardio m.in rowerki, steppery, ergometr i inne.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu, klienci mogą odprężyć mięśnie w strefie Wallness Spa & Masażu pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów . Znajdziemy m.in saunę suchą, solarium, a także sale przeznaczoną do masażu oraz zabiegów leczniczych jak i pielęgnacyjnych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia SPA

Cennik

Siłownia godziny otwarcia1 wejście 12 zł zł
Siłownia - karnet SENIOR +50 godziny otwarcia1 miesiąc 65 zł zł
karnet <26lat godziny otwarcia1 miesiąc 75 zł zł
siłownia - karnet godziny otwarcia8 wejść 88 zł zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł zł
siłownia - karnet godziny otwarcia3 miesiące 260zł zł
Fitness godziny otwarcia1 wejście 14 zł zł
Fitness - karnet SENIOR +50 godziny otwarcia1 miesiąc 75 zł zł
Fitness - karnet godziny otwarcia8 wejść 85 zł zł
Fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 95 zł zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa EUROGYM Krosno

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Bursaki 45
38-400 Krosno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 23:00

Wtorek: 08:00 - 23:00

Środa: 08:00 - 23:00

Czwartek: 08:00 - 23:00

Piątek: 08:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 23:00

Niedziela: 08:00 - 23:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz