ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Mosir Brzozów

Mosir Brzozów

0.00
Mosir Brzozów
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

MOSIR Brzozów to nowoczesny obiekt sportowy, z którego korzystają wszyscy mieszkańcy Brzozowa i okolicznych miejscowości. MOSIR znajduje się przy ul. Legionistów 3 w Brzozowie, wokół budynku mieści się duży prywatny parking, gdzie z łatwością każdy mobilny klient będzie mógł pozostawić pojazd i skorzystać z treningu. W MOSIR możemy skorzystać z bogatej oferty usług, między innymi znajduje się sekcja piłki nożnej, pływania, tenisa ziemnego i stołowego, oraz inny rodzaj wysiłku jakim jest sprzęt siłowy do utrzymania i poprawy kondycji fizycznej.

Siłownia jest miejscem, w którym oddamy się ćwiczeniom mięśni i charakteru. Ćwicząc systematycznie sprawiamy że nasze ciało jest coraz bardziej jędrniejsze, mocniejsze, lepiej zbudowane, ale nie możemy zapominać o tym iż systematyczność ma również wpływ na poprawę naszej samooceny. Siłownia udostępnia profesjonalny sprzęt, który ułatwi nam codzienny trening.

Już z dawien dawna ludzie wiedzieli że sauna ma właściwości uleczalne i upiększające, dlatego w Starożytnej Grecji dostęp do tych obiektów mieli tylko najbogatsi ludzie. W naszych czasach prywatna sauna jest dalej niemałym luksusem, jednak dostęp w publicznych miejscach jest tak duży a koszt jej niski, że naprawdę każdy powinien przynajmniej raz na jakiś czas skorzystać z jej uroków. Suna to miejsce relaksu oraz oczyszczenia organizmu, dlatego zapraszamy wszystkich do korzystania z jej uroków.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 5 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia10 x wejście 40 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia15 x wejście 55 zł
Sauna - 1-4 osoby godziny otwarcia15 minut 9 zł
Sauna - 5 - 6 osób godziny otwarcia15 minu 14 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Mosir Brzozów

Adres i dane kontatkowe

Adres: Legionistów 3
36-200 Brzozów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 11:00 - 19:00

Wtorek: 08:00 - 15:00

Środa: 11:00 - 19:00

Czwartek: 11:00 - 19:00

Piątek: 11:00 - 19:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz