ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

R&K s.c.

R&K s.c.

0.00
R&K s.c.
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

R&K s.c. to klub z wieloletnim doświadczeniem. Dobrze wyposażone wnętrza, w nowoczesnym stylu pozwolą na odbycie niemal każdego treningu. Kadra trenerska to utytułowaniu ludzie, którzy wiedzą czego chcą od życia, a ich pasją jest przede wszystkim sport. Umiejętnie zmotywują cię do działania i pokażą ci ile korzyści płynie z prowadzenia sportowego trybu życia. Dodatkowo w obiekcie znajduje się sauna, w której możliwe jest zregenerowanie ciała i poprawienie witalności całego organizmu. Klub to przede wszystkim miejsce przepełnione duchem sportowca.

Zajęcia fitness pobudzą nie tylko twoje ciało, ale również poprawią znacząco twoje samopoczucie. Dzięki twojemu zaangażowaniu, ale również i ciężkiej pracy, rozwiniesz swoje zdolności do zadowalającego poziomu. O atmosferę zadbają nasi instruktorzy, którzy nie pozwolą ci się nudzić.

Dostępny sprzęt pozwoli na przeprowadzenie niemal każdego treningu. Duża oferta obciążenia zadowoli nawet tych, którzy są bardzo wymagający. Gdy jesteś amatorem, nie musisz się martwić, zawsze otrzymasz profesjonalną pomoc, od naszej kadry trenerskiej.

Sauna, która znajduje się w klubie jest typem sauny fińskiej. Temperatura w niej dochodzi niemal do stu stopni Celsjusza. Dzięki użytkowaniu sauny, poprawisz wydolność swojego organizmu, pobudzisz krążenie, czy oczyścisz się z toksyn, które zalegają w twoim organizmie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc od 65 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc od 70 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa R&K s.c.

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. A.Mickiewicza 5
31-120 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00

Wtorek: 09:00 - 21:00

Środa: 09:00 - 21:00

Czwartek: 09:00 - 21:00

Piątek: 09:00 - 21:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz