ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Solvay Park

Fitness Platinium – Solvay Park

3.00
Fitness Platinium – Solvay Park
3.00 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinium jest jednym z większych klubów Fitness Platinium i ma bardzo dobrą lokalizację i dogodny dojazd. Klub czynny jest całą dobę, siedem dni w tygodniu i składa się z dziesięciu stref. Znajdziemy tu między innymi strefę treningu personalnego, strefę cross fitness, strefę kobiet i strefę relaksu, w której znajduje się sauna sucha wspólna dla kobiet i mężczyzn. W klubie znajdują się również dwie sale fitness, na których odbywają się grupowe zajęcia fitness. Atutem klubu jest wykwalifikowana kadra trenerów personalnych i instruktorów fitness.

Zajęcia fitness prowadzą wykwalifikowani instruktorzy fitness, którzy wspierają oraz motywują do ćwiczeń, tak aby każdy nie zależnie od kondycji mógł osiągnąć zamierzony efekt. Zajęcia są różnorodne i każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Możemy tu miło spędzić czas, zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

W klubie znajduje się strefa relaksu, w której znajduje się sauna sucha. Jest to idealne miejsce gdzie możemy odpocząć oraz zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni. Sauna jest miejscem, gdzie zadbamy nie tylko o dobre samopoczucie, ale również poprawimy wygląd skóry i całego ciała oraz oczyścimy organizm z nagromadzonych toksyn.

Klub posiada nowoczesną siłownię, która przystosowana jest do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wszystkie maszyny i urządzenia są najwyższej jakości i dobrane tak aby każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Możemy tu wspaniale kształtować sylwetkę, wzmocnić siłę, zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowa opłata aktywacyjna 30 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Half Open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Zawieszenie karnetu godziny otwarcia30 dni 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Solvay Park

Adres i dane kontatkowe

Adres: Zakopiańska 105
30-418 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  avatar
  Utworzono

  jakiego trenera polecacie dla początkujących?)) żeby mnie zachęcił na początek))

  Twój profil
  Utworzono

  Denna obsluga klienta, wysokie ceny, brudno.

Dodaj komentarz