ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Na Stoku

Fitness Platinium – Na Stoku

0.00
Fitness Platinium – Na Stoku
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinium na osiedlu Na Stoku powstał w 2016r. Jest to świetne miejsce aby odbyć trening w miłej atmosferze pod okiem wykwalifikowanych instruktorów fitness i trenerów personalnych. Klub składa się z 8 stref, w tym strefy biegacza wyposażonej w 5 nowoczesnych bieżni, strefy kobiet oraz strefy treningu personalnego. Nowoczesna siłownia wyposażona jest w 35 maszyn siłowych, 43 maszyny cardio oraz 3900 kg. obciążeń. Do dyspozycji klubowiczów jest tu również dostępna sala do zajęć grupowych fitness oraz nowoczesna sauna sucha.

W klubie do dyspozycji klubowiczów jest specjalnie wyposażona i zaaranżowana sala do zajęć grupowych fitness, mieszcząca 30 osób. Zajęcia są ciekawe i różnorodne, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness, którzy dbają o to aby każdy mógł osiągnąć zamierzony cel. Możemy tu poprawić sprawność i kondycję fizyczną oraz spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

W klubie możemy skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to doskonały sposób aby odpocząć i zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni. Jest to miejsce przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pobyt w saunie skutecznie poprawia wygląd skóry i całego ciała oraz oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji.

W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię, wyposażoną w 35 maszyn siłowych, 43 maszyny cardio oraz 3900 kg. obciążeń. Na treningach cały czas obecni są trenerzy, którzy dbają o bezpieczeństwo oraz pomagają podczas wykonywania ćwiczeń. Możemy tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę oraz spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowa opłata aktywacyjna 30 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 9 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Half Open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Zawieszenie karnetu godziny otwarcia30 dni 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Na Stoku

Adres i dane kontatkowe

Adres: Na Stoku 53
31-346 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz