ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Aleksandry

Fitness Platinium – Aleksandry

0.00
Fitness Platinium – Aleksandry
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinium to jeden z większych klubów Fitness Platinium, który posiada nowoczesną, kompleksowo wyposażoną siłownię w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy. W klubie znajdziemy dziewięć stref, w tym strefę biegacza wyposażoną w pięć nowoczesnych bieżni, strefę kobiet, strefę cross fitness oraz strefę treningu personalnego. W klubie znajdują się również dwie sale fitness, mieszczące łącznie 65 osób, na których odbywają się zajęcia grupowe. Siłownia posiada 58 nowoczesnych maszyn siłowych i 3400 kg. obciążeń. Atutem klubu jest wykwalifikowana kadra trenerów personalnych i instruktorów fitness.

W klubie znajdują się dwie sale do zajęć grupowych fitness. Odbywają się tu 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora fitness można wzmocnić swoje mięśnie, zgubić zbędne kilogramy, poprawić sprawność fizyczną lub odprężyć się w czasie zajęć mentalnych.

W klubie do dyspozycji klubowiczów dostępna jest sauna sucha. Sesja w saunie pozwala odprężyć się oraz zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni. Pobyt w saunie pozwala również pozbyć się negatywnych skutków nagromadzonego stresu oraz oczyszcza organizm z wszelkich toksyn i szkodliwych substancji.

W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię wyposażoną w 58 nowoczesnych maszyn siłowych i 3400 kg. obciążeń. Możemy tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę oraz rozbudować masę mięśniową. Siłownia przystosowana jest tak aby spełniać wymagania i potrzeby zarówno kobiet jak i mężczyzn a wykwalifikowana kadra trenerów personalnych dba o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowa opłata aktywacyjna. 30 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Half Open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Zawieszenie karnetu 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Aleksandry

Adres i dane kontatkowe

Adres: Aleksandry 11
30-837 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 23:00

Wtorek: 06:30 - 23:00

Środa: 06:30 - 23:00

Czwartek: 06:30 - 23:00

Piątek: 06:30 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz