ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Zgrabnego Ciała Lejdis Fit

Centrum Zgrabnego Ciała Lejdis Fit

2.43
Centrum Zgrabnego Ciała Lejdis Fit
2.43 21
Ilość ocen: 21 (pokaż recenzje)

O siłowni

Jeżeli kiedykolwiek marzyłaś o klubie, do którego dostęp mają tylko same kobiety to mamy dla Ciebie niespodziankę. Od teraz i Koszalin posiada obiekt sportowy z prawdziwego zdarzenia, w którym każda kobieta może przyjść i zadbać o swoje ciało, a tak że skorzystać z wolnej chwili i poplotkować ze znajomymi. Obiekt został wyposażony w profesjonalny sprzęt, który dba o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, a tak że zapewnia skuteczny i efektywny trening. Nowoczesne rozwiązania większości maszyn pozwalają na surfowanie po sieci w czasie wykonywanych ćwiczeń. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z treningów personalnych, na których nauczymy się jak poprawnie i efektownie ćwiczyć.

Zajęcia fitness odbywają się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry, która dba o bezpieczeństwo podczas zajęć, a tak że dobiera intensywność treningów pod trenujących. Różnorodność zajęć sprawia że każda z Pań znajdzie dla siebie swój ulubiony trening o dogodnej porze. Ćwiczenia z fitnessu wpływają korzystnie na zdrowie, wygląd sylwetki a tak że poprawiają samopoczucie.

Z myślą o naszych klientkach postanowiliśmy wyposażyć obiekt w profesjonalny i wygodny sprzęt do ćwiczeń firmy Precor. Jest to producent najlepszych i najnowocześniejszych sprzętów, których budowa sprawia że kobiety czują się komfortowo i jeszcze bardziej kochają swój trening. Każda z Pań może liczyć na pomoc trenera, który z wielką ochotą odpowie na pytania z dziedziny sportu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia / fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 80 / 100 zł
Siłownia / fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 80 / 60 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 60 zł
Siłownia / fitness godziny otwarciajednorazowo 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Centrum Zgrabnego Ciała Lejdis Fit

Adres i dane kontatkowe

Adres: Komisji Edukacji Narodowej 5/1
75-070 Koszalin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00

Wtorek: 09:00 - 20:00

Środa: 09:00 - 20:00

Czwartek: 09:00 - 20:00

Piątek: 09:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz