ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Amadeus

Amadeus

0.00
Amadeus
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Dbasz o siebie i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę? Sport to Twoja pasja i sposób na spędzenie wolnego czasu? W taki razie zapraszamy Cię do klubu Amadeus w Koszalinie gdzie nie tylko w aktywny sposób spożytkujesz drzemiącą w Tobie energię ale również przełamiesz swoje własne bariery i dasz z siebie jeszcze więcej. W klubie Amadeus czeka na Ciebie doskonale wyposażona siłownia i sprzęt najwyższej klasy, grupowe zajęcia fitness, na których z pewnością nie będziesz się nudził oraz strefą relaksu z sauną, która ukoi Twoje ciało i pomoże w szybszej regeneracji.

Aktywność to przede wszystkim dobra zabawa. Sprawdź jak rozrywkowy może być sport w naszym klubie! zapraszamy Cię do klubu Amadeus gdzie na zajęciach fitness rozruszasz swoje ciało, podwoisz energię i przede wszystkim będziesz się świetnie bawić! Grupowy trening dodatkowo pomoże Ci się jeszcze bardziej zmobilizować do pracy nad sobą.

Właściwa forma odpoczynku jest kluczem do cieszenia się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Słuchaj zatem swojego ciała i umysłu i dbaj o swój relaks. Zapraszamy Cię do skorzystania z seansu w saunie gdzie nie tylko pozbierasz i uporządkujesz myśli ale również wyciszysz się i przygotujesz na kolejne wyzwania dnia codziennego.

Pozwól sobie na świetny trening na najlepszej klasy sprzęcie. Odwiedź nasz klub Amadeus i sprawdź panującą u nas atmosferę, która natchnie Cię do pracy nad sobą. Oprócz wysokiej klasy sprzętów oferujemy Ci także pomoc profesjonalnego trenera, który we właściwy sposób pokieruje Twoją pracą fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia / fitness godziny otwarciajednorazowo 15 / 20 zł
Siłownia - karnet normalny / student godziny otwarcia1 miesiąc 79 / 65 zł
Fitness - karnet normalny / student godziny otwarcia1 miesiąc 119 / 99 zł
Fitness - karnet normalny / student godziny otwarcia8 x wejście 79 / 65 zł
Fitness - karnet normalny / student godziny otwarcia12 x wejście 99 / 79 zł
Trening personalny godziny otwarcia1 godzina 60 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Amadeus

Adres i dane kontatkowe

Adres: H. Modrzejewskiej 40
75-734 Koszalin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:30

Wtorek: 08:00 - 21:30

Środa: 08:00 - 21:30

Czwartek: 08:00 - 21:30

Piątek: 08:00 - 21:30

Sobota: 08:00 - 21:30

Niedziela: 08:00 - 21:30

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz