ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

High Fitness

High Fitness

0.00
High Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

High Fitness, jest nowoczesnym fitness klubem, posiadającym sześć stref treningowych. Są to: strefa treningu siłowego, strefa treningu funkcjonalnego, strefa treningu personalnego, strefa fitness, strefa indoor cycling oraz strefa relaksu. Oferta klubu kierowana jest przede wszystkim do osób lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas, pragnących wymodelować sylwetkę oraz lepiej się poczuć. Wykwalifikowani trenerzy personalni i instruktorzy fitness, służą swoją fachowa pomocą i dbają o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Do dyspozycji klientów, dostępny jest barek z napojami i odżywkami.

W profesjonalnie wyposażonej sali możesz skorzystać z bogatej oferty zajęć grupowych, które prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy fitness. Zajęcia są ciekawe, różnorodne i o różnym poziomie intensywności, dlatego też każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzony cel.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni lub zajęciach fitness, możemy dać odpocząć duszy i ciału korzystając z sauny. Sesja w saunie skutecznie poprawia wygląd ciała i skóry, oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji i toksyn, poprawia przemianę materii co sprzyja odchudzaniu oraz pozwala zniwelować skutki stresu dnia codziennego.

Nowoczesna siłownia wyposażona jest w wysokiej klasy maszyny siłowe oraz strefę wolnych ciężarów. Wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy personalni, służą swoim wsparciem informacyjnym, dzięki czemu szybko osiągniemy zamierzony cel. W strefie cardio, poprawimy wytrzymałość i wydolność pracy serca oraz usprawnimy układ krążenia.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 20 zł
Opłata wpisowa 30 zł
Siłownia+Fitness-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 159 zł
Siłownia+Fitness-Karnet ulgowy godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa High Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Piatowska 4
57-300 Kłodzko

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz