ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

4fitt – Kłodzko

4fitt – Kłodzko

2.91
4fitt – Kłodzko
2.91 23
Ilość ocen: 23 (pokaż recenzje)

O siłowni

4fitt w Kłodzku, to klub, który został stworzony przez ludzi pełnych pasji, dla których sport jest całym życiem i chcą wszystkich zachęcić do ćwiczeń. W klubie możemy skorzystać z nowoczesnej siłowni, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i maszyny aerobowe oraz wolne ciężary, szeroki wybór zajęć grupowych fitness takich jak zajęcia na rowerkach stacjonarnych i inne. Regularny udział w treningach pozwala wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę, rozbudować masę mięśniową oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

W ofercie klubu znajdziemy szeroki wybór zajęć grupowych fitness. Wykwalifikowani, pełni pasji i zaangażowani instruktorzy fitness, starają się aby zajęcia były ciekawe, różnorodne i spełniały oczekiwania wszystkich, nie zależnie od tego jakie mają oczekiwania. Możemy tu kształtować sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić kondycję.

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt siłowy i maszyny aerobowe oraz wolne ciężary. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów personalnych możemy tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę, rozbudować masę mięśniową, poprawić sprawność i kondycje fizyczną oraz spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Prowadzone są również indywidualne treningi personalne.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Fitness godziny otwarcia1 godzina 15 zł
Fitness godziny otwarcia1 dzień 20 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 miesiąc 140 zł
Trening personalny godziny otwarcia1 godzina 120 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa 4fitt – Kłodzko

Adres i dane kontatkowe

Adres: Ślaska 6
57-300 Kłodzko

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz