ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Art Beauty Day SPA & Fitness

Art Beauty Day SPA & Fitness

4.67
Art Beauty Day SPA & Fitness
4.67 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zadbaj o siebie kompleksowo razem z kompleksem Art Beauty Day SPA & Fitness w Kuczowie. Bez względu na to czy jesteś fanem sportu, lubisz błogie lenistwo czy też najlepiej relaksujesz się pod czujnym okiem kosmetologa, który dba o Twoją urodę- nasz lokal jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Odwiedzając nasze studio skorzystasz z doskonale przygotowanych zajęć fitness, świetnie wyposażonej siłowni wraz z doświadczonymi trenerami oraz udasz się na profesjonalne zabiegi na ciało oraz twarz lub też skorzystasz z sauny i solarium.

Fitness to doskonała rozrywka dla każdego z nas! Bez względu na Twój wiek, wagę czy formę, grupowe zajęcia fizyczne pozwolą Ci lepiej poczuć się we własnej skórze a przy okazji także zadbać o zdrowie. Zajrzyj koniecznie do naszego klubu i przekonaj się, że nasza oferta będzie również odpowiednia dla Ciebie.

Właściwa dawka odpoczynku jest tak samo istotna jak nasze zdrowie, kondycja i inne aspekty składające się na nasze życie codzienne. Skorzystaj z możliwości, jaką dajemy Ci w naszym klubie i skorzystaj z dostępnej u nas sauny gdzie zregenerujesz się nie tylko fizycznie ale również zadbasz dogłębnie o swój umysł.

Siłownia to nie tylko ciężary, sztangi i kulturyści. Przekonaj się odwiedzając nasze studio, że siłownia to również miejsce gdzie dbamy o swoją kondycję, zdrowie oraz przełamujemy własne bariery i kształtujemy nasze charaktery. Koniecznie zajrzyj do naszego studio i sprawdź jak niewiele dzieli Cię od zdrowszego trybu życia.

SPA to nie tylko poprawianie urody i zabiegi kosmetyczne. Nowoczesne SPA pomoże Ci pozbyć się kompleksów, zwalczy Twoje problemy i dyskomfort, z którymi nie możesz sobie poradzić od dłuższego czasu oraz pozwoli Ci lepiej poczuć się we własnej skórze. Te wszystkie efekty osiągnąć możesz teraz w naszym ośrodku Art Beauty.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia SPA

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 25 zł
Siłownia - karnet do godz. 15 godziny otwarcia1 miesiąc 70 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 90 zł
Siłownia, solarium - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 120 zł
Siłownia, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 160 zł
Aerobik godziny otwarciajednorazowo 15 zł
Aerobik - karnet godziny otwarcia5 x wejście 70 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 150 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Art Beauty Day SPA & Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Paderewskiego 8
42-660 Kalety

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 12:00 - 21:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 12:00 - 21:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 12:00 - 21:00

Sobota: 12:00 - 16:00

Niedziela: 12:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz