ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness World Jelenia Góra Pasaż Grodzki

Fitness World Jelenia Góra Pasaż Grodzki

3.25
Fitness World Jelenia Góra Pasaż Grodzki
3.25 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness World w Jeleniej Górze znajduje się na drugim piętrze Pasażu Grodzkiego. Klub oferuje największą w okolicy, doskonale wyposażoną siłownię ze strefami do treningu funkcjonalnego oraz stretchingu. Ponadto znajduje się tu także sala rowerowa oraz sala fitness. Można zapisać się na jedne z szerokiej oferty zajęć grupowych typu: Joga, Pilates, Stretching, deepWork, Zumba, Dancehall fitness, oraz STEP i TRX. A to tylko niektóre propozycje. Fitness World otwarty jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Fitness World Jelenia Góra Pasaż Grodzki posiada szeroką ofertę zajęć fitness. Wszystkie zajęcia prowadzone są w trzech stopniach trudności. Na zajęcia prowadzona jest rezerwacja miejsc. Wszystkie prowadzone są na przestronnej sali z lustrami przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów fitness.

SIłownia została wyposażona w profesjonalny sprzęt oraz podzielona na kilka stref. W Fitness World Jelenia Góra można znaleźć sale do treningu siłowego z wolnymi ciężarami, salę do treningu obwodowego, w której przechodzi od jednego urządzenia do drugie podczas ćwiczeń i wiele innych ciekawych rozwiązań.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open (trening między 21:00-06:00) godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness World Jelenia Góra Pasaż Grodzki

Adres i dane kontatkowe

Adres: Grodzka 7
58-500 Jelenia Góra

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz