ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fit Zone

Fit Zone

2.24
Fit Zone
2.24 21
Ilość ocen: 21 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fit Zone to miejsce, w którym kompleksowo można zadbać o swoje ciało. Na siłowni warto popracować nad sylwetką i konkretnymi mięśniami. Sale fitness to miejsca do zajęć grupowych, na których poprawić można kondycję całego organizmu. Po zakończonym treningu można rozluźnić się i zrelaksować podczas masażu. Dla klubowiczów dostępne są także sauny, które świetnie się sprawdzają zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym. Wszytko w przystępnych cenach, pod nadzorem doświadczonych trenerów oraz instruktorów.

Fit Zone to miejsce z przestronnymi salami do zajęć fitness. W ofercie znajdują się zajęcia choreograficzne, prozdrowotne, odchudzające i poprawiające kondycję. Wszystkie stworzone zostały przez doświadczonych instruktorów fitness, dlatego też są bezpieczne. Warto wcześniej dopytać się, które zajęcia będą najlepsze dla danej osoby.

W Fit Zone można skorzystać z dwóch rodzajów saun: sauny fińskiej oraz sauny infrared. Sauna infrared jest idealnym sposobem na rozgrzewkę przed treningiem. Natomiast sauna fińska bardzo dobrze sprawdzi się po treningu. Pomoże odbudować zmęczone mięśnie i zmniejszyć ból. Wpłynie także pozytywnie na metabolizm.

Nowoczesny sprzęt oraz maszyny najwyższej jakości to niektóre zalety siłowni w klubie Fit Zone. Wszystkie treningi wykonywane są pod doświadczonym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Można wykonać tu ćwiczenia cardio, aerobowe czy siłowe. Osoby chętne mogą także skorzystać z trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowe wejście godziny otwarciajednorazowo 11 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 85 zł
Siłownia - karnet studencki/uczniowski godziny otwarcia1 miesiąc 60 zł
Siłownia + sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 150 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fit Zone

Adres i dane kontatkowe

Adres: Papieza Jana Pawła II 11A
58-400 Kamienna Góra

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00-13:00 - 14:00-22:00

Wtorek: 10:00-13:00 - 14:00-22:00

Środa: 10:00-13:00 - 14:00-22:00

Czwartek: 10:00-13:00 - 14:00-22:00

Piątek: 10:00-13:00 - 14:00-22:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz