ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness & Squash COMPLEX

Fitness & Squash COMPLEX

0.00
Fitness & Squash COMPLEX
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness & Squash Complex zaprasza do swojego ośrodka wszystkich lubiących spędzać aktywnie czas wolny. W naszym kompleksie zrealizujesz trening siłowy oraz cardio na najwyższym poziomie, zapiszesz się i skorzystasz z zajęć fitness, pograsz w energetycznego squasha samodzielnie lub z partnerem oraz zrelaksujesz się na saunie infrared. Pragniesz intensywnego wysiłku, w którym ktoś pokieruje Cię we właściwym kierunku? Zapraszamy zatem na wymagające zajęcia CrossFit, na których poczujesz każdy palący mięsień natomiast efekty pojawią się szybciej niż myślisz.

CrossFit to idealny sposób na polepszenie kondycji, spalenie zbędnych kalorii oraz wyrzeźbienie ciała. Jeżeli jesteś gotowy na intensywne ćwiczenia angażujące każdy z Twoich mięśni oraz nieustające tempo, jest to z pewnością trening przeznaczony dla Ciebie. Pokonuj swoje bariery i sprawdzaj efekty a pokochasz ten rodzaj aktywności.

W naszym klubie znajdziesz multum możliwości treningów grupowych. Jeżeli lubisz pracę w grupie, motywujesz się przy tego typu ćwiczeniach oraz zwiększasz swój zapał do pracy są to zajęcia dla Ciebie. W Fitness & Squash znajdziesz zajęcia o różnej intensywności oraz przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania w aktywności fizycznej.

Zapraszamy Cię do dostępnej w naszym klubie sauny infrared. Jest to sauna wyposażona w nowoczesne technologie promieniowania światła podczerwonego oraz wykorzystaniu jego wpływu na ludzki organizm. Podczerwień wspomaga odchudzanie, likwiduje cellulit oraz pomaga w procesach przemiany materii w tkankach.

Popracuj nad własnym ciałem korzystając z dostępnego w Fitness & Squash sprzętu do ćwiczeń. Wizyta na naszej siłowni z pewnością naładuje Cię mnóstwem energii a życzliwi ludzie pomogą Ci we właściwym wykonaniu Twojej pracy. Gdy tylko polubisz aktywność fizyczną a gwarantujemy, że w naszym klubie stanie się to bardzo szybko, zauważysz piękne zmiany w swoim ciele.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

CrossFit Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 29 zł
Siłownia, fitness - karnet do godz. 16 / OPEN godziny otwarciaumowa na czas nieokreślony miesiąc 99/ miesiąc 129 zł
Siłownia, fitness - karnet do godz. 16 / OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 99 / 149 zł
Siłownia, fitness - karnet do godz. 16 / OPEN godziny otwarcia6 miesięcy 445 / 595 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness & Squash COMPLEX

Adres i dane kontatkowe

Adres: Rzemieślnicza 12
67-200 Głogów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz