ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

CrossFit Gliwice

CrossFit Gliwice

0.00
CrossFit Gliwice
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

CrossFit Gliwice to obiekt, w którym przede wszystkim odbędziesz treningi z prężnie rozwijającego się obecnie sportu jakim jest CrossFit. Oferujemy ci indywidualne skupienie na twoich potrzebach, dzięki czemu odbędziesz wartościowy trening, który przyniesie zadowalające rezultaty. Nasza kadra, to certyfikowani trenerzy, specjaliści od CrossFitu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znają się na rzeczy. Ponad to na miejscu odbywają się również zajęcia fitness, oraz treningi sportów walki takich jak: MMA, oraz samoobrona dla kobiet. Dodatkowo możesz u nas również sprawdzić się w Squash'u, oraz wysłać swoje dzieci na zajęcia z Judo.

Treningi CrossFit to swoistego rodzaju walka z samym sobą. Treningi te mimo dostosowania do indywidualnych potrzeb, zawsze wyciskają sto procent od każdego uczestnika. Poprawią one wszystkie parametry twojego ciała. Zwiększy się również świadomość własnych umiejętności, a dzięki temu rozwój będzie szedł w dobrym kierunku.

Fitness to zajęcia ogólnorozwojowe. Nastawione są przede wszystkim na ruch. Jeśli nigdy nie uczęszczałeś na takie zajęcia, przyjdź i zobacz jak one przebiegają, a gwarantujemy ci, że zostaniesz na dłużej. Rób z nami przysiady, lub skacz w rytm muzyki.

W naszym obiekcie znajdziesz maszyny takie jak bieżnie, na których wypracujesz swoją kondycję i wydolność, oraz strefę wolnych ciężarów. Hantle i sztangi to przyrządy dzięki którym wyrzeźbisz własną sylwetkę, poprawisz wygląd, oraz dodasz swoim mięśniom odpowiedniej siły.

Po ciężkich treningach wypoczniesz w naszej ożywczej saunie. Tam nabierzesz chęci do dalszych treningów, oraz poprawisz zdolności regeneracyjne swojego organizmu. Dodatkowo wzmocni się również twój wydolność i poprawi się krążenie. Dzięki nam efekty będą jeszcze wyraźniejsze.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Sztangi

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa CrossFit Gliwice

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Robotnicza 2
44-100 Gliwice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz