ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Studio Fitness i Kulturystyki MAXIMUS

Studio Fitness i Kulturystyki MAXIMUS

0.00
Studio Fitness i Kulturystyki MAXIMUS
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Studio Fitness i Kulturystyki MAXIMUS to nowoczesne centrum fitness, w którym do dyspozycji klientów pozostaje, przestronna, bardzo dobrze wyposażona siłownia, przestronna sala do aerobiku, stanowisko solarium oraz sauna fińska. Wykwalifikowana kadra instruktorów, zapewnia opiekę podczas wykonywania ćwiczeń, wspiera, motywuje oraz pomaga opracować indywidualny plan ćwiczeń, dostosowany do potrzeb i możliwości poszczególnych klientów. Jest to idealne miejsce aby zadbać o linię, potrenować lub po prostu zrelaksować się.

Zajęcia fitness prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń, udzielają porad trenerskich oraz motywują do pracy. Przestronna sala do aerobiku, pozwala wspaniale poczuć się w czasie zajęć oraz sprzyja ćwiczeniom.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu, klienci studia mogą skorzystać z sauny fińskiej. Pobyt w saunie, poprawia krążenie krwi, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia przemianę materii, co sprzyja odchudzaniu oraz poprawia samopoczucie.

Siłownia w klubie jest profesjonalnie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt siłowy z wolnymi ciężarami. Odnajdą się tu zarówno zagorzali pasjonaci kulturystyki, jak również osoby początkujące. Klub posiada stałą opiekę wykwalifikowanych instruktorów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Siłownia godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Studio Fitness i Kulturystyki MAXIMUS

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kościuszki 100
14-500 Braniewo

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00-13:00 - 16:00-21:30

Wtorek: 09:00 - 13:00

Środa: 09:00 - 13:00

Czwartek: 09:00 - 13:00

Piątek: 09:00-13:00 - 16:00-21:30

Sobota: 09:00 - 13:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz