ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

POWER FIT

POWER FIT

3.43
POWER FIT
3.43 7
Ilość ocen: 7 (pokaż recenzje)

O siłowni

Power Fit to nowoczesny, kompleksowo wyposażony, posiadający wysokiej jakości sprzęt siłowy z wolnymi ciężarami oraz szeroką gamę zajęć grupowych fitness. Głównym atutem klubu, jest wyszkolona, profesjonalna kadra instruktorów. Dbają oni o to aby wszystkie ćwiczenia wykonywane były poprawnie, wspierają i motywują oraz dbają o bezpieczeństwo podczas treningów. Zajęcia na siłowni, są zróżnicowane i odbywają się z różną intensywnością, co sprawia, że każdy może w nich uczestniczyć bez względu na wiek i stopień sprawności.

Zajęcia fitness prowadzone są z różną intensywnością, tak że każdy może w nich uczestniczyć bez względu na wiek, płeć i stopień sprawności. Można tu poprawić swoją sprawność i kondycję fizyczną, zgubić zbędne kilogramy oraz spędzić czas wmiłej atmosferze.

Wysokiej jakości sprzęt siłowy i urządzenia wytrzymałościowe pozwalają odbyć profesjonalny trening siłowy i kondycyjny. Regularne ćwiczenia pozwalają wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę oraz rozbudować masę mięśniową.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa POWER FIT

Adres i dane kontatkowe

Adres: Plac Piłsudskiego 5
14-500 Braniewo

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz