ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

BOSiR

BOSiR

0.00
BOSiR
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji zajmuje się między innymi organizacją imprez sportowo-rekreacyjnych, posiada w ofercie na przykład aerobik, zajęcia strzeleckie, salę fitness, kręgielnię, siłownię, skatepark czy też zajęcia strzeleckie. Na zajęciach sportowych mamy możliwość znacznie poprawić stan naszej kondycji fizycznej, zadbać o dobre samopoczucie oraz wygląd ciała. Regularne treningi na siłowni czy też na sali aerobiku pozwolą nam osiągnąć pożądane efekty. Po ćwiczeniach czy zajęciach mamy możliwość skorzystania z sauny, która zregeneruje mięśnie oraz pozwoli nam zrelaksować się i rozluźnić.

Sala fitnessu w ośrodku BOSiR jest klimatyzowana oraz nowocześnie urządzona, co daje nam komfort podczas treningów. Jest ona wyposażona w profesjonalne sprzęty, które dają nam wiele możliwości rozwoju naszego ciała oraz wymodelowania sylwetki.

Siłownia BOSiR znajduje się w dwóch halach sportowych. Klimatyzowana i nowoczesna sala jest wyposażona w profesjonalne sprzęty. Możemy skorzystać między innymi z różnego rodzaju ławeczek treningowych, suwnic czy sztang. Dzięki regularnych treningom możemy wyrzeźbić oraz wzmocnić nasze ciało.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa BOSiR

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Rynek 14
43-155 Bieruń

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 15:00

Wtorek: 07:00 - 15:00

Środa: 07:00 - 15:00

Czwartek: 07:00 - 15:00

Piątek: 07:00 - 15:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz