ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4 – Białystok

Fitness Club S4 – Białystok

5.00
Fitness Club S4 – Białystok
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 należy do jednej z najlepszych i najnowocześniejszych sieci klubów fitness. Klub mieści się w nowoczesnych, specjalnie zaaranżowanych wnętrzach, które sprzyjają treningom i zapewniają duży komfort. Do dyspozycji klubowiczów klub posiada nowoczesną siłownię, wyposażoną w najnowszej generacji sprzęt do ćwiczeń siłowych i urządzeń do treningów aerobowych. W ofercie znajdziemy również duży wybór zajęć grupowych fitness, od wzmacniających poprzez kształtujące aż do mentalnych. Możemy tu odbyć profesjonalny trening personalny, a także skorzystać z sauny. Atutem klubu są wykwalifikowani trenerzy.

W klubie zajęcia grupowe fitness, prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy fitness, którzy są zawsze gotowi nieść pomoc oraz służą swoją poradą. Odbywają się tu takie zajęcia jak: zajęcia wzmacniające, zajęcia kształtujące uda, pośladki i brzuch, zajęcia na rowerach oraz wiele innych. Możemy tu bez trudu zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić kondycję.

Aby odstresować problemy i troski dnia codziennego oraz zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni powinniśmy skorzystać z chwili relaksu w saunie. Warunki jakie panują w saunie wpływają korzystnie na nasz cały organizm, eliminują negatywne skutki stresu, oczyszczają organizm ze szkodliwych substancji oraz poprawiają wygląd skóry.

Siłownia jest miejscem, gdzie możemy zadbać o swój wygląd, sprawność i kondycję fizyczną oraz zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Odnajdą się tu bez większego trudu osoby zarówno o słabym stopniu zaawansowania jak również zagorzali pasjonaci kulturystyki. Na treningach obecni są cały czas zawodowi trenerzy personalni.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna-karnet Open godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna-karnet Open godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna-karnet Open godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4 – Białystok

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wrocławska 51b
15-644 Białystok

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  avatar
  Utworzono

  ćwiczyć w tak nowoczesnej siłowni sama przyjemność, a do tego jest ogromny wybór sprzętu! nie myślałam, że zostanę fanką sportu))

  Twój profil
  Utworzono

  Złodzieje j tyle , syn był 3 razy potem zamknęli w ub roku w marcu .nie było żadnego maila i smsa o otwarciu , teraz po półtora roku upominają się o prawie 300 zł , gdzie nie korzystał bo skoro odblokowali powinni w jakiś sposób powiadamiać .sprawa się zajmie prawnik bo mam ubezpieczenie na takich naciągaczy !!!

Dodaj komentarz