ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

2.24
ProGym
2.24 17
Ilość ocen: 17 (pokaż recenzje)

O siłowni

ProGym jest klubem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oferuje usługi na najwyższym poziomie tak aby każdy był zadowolony z efektów jakie sobie postawił.Klub posiada najwyższej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy dbają o to aby ćwiczenia wykonywane były poprawnie i bezpiecznie. Dostępna jest tu komfortowo wyposażona siłownia i aż trzy sale fitness, w tym specjalna sala rowerowa do zajęć IndoorCycling. Dla każdego klubowicza dostępna jest SAUNA bez żadnych dopłat. W klubie znajduje się strefa beauty w której znajduje się fryzjer i salon kosmetyczny.

Klub oferuje szeroką gamę zajęć fitness, które odbywają się na trzech salach treningowych w tym sala do zajęć rowerowych. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie tak aby gwarantowały jak najszybsze rezultaty i prowadzone są pod opieką wyszkolonych instruktorów.

ProGym posiada dla swoich klientów saunę. Jest to idealne miejsce odpoczynku i relaksu po ciężkim i wyczerpującym treningu. Regularne wizyty w saunie wspomagają przemianę materii, eliminują skutki stresu oraz pozytywnie wpływają na skórę i wygląd ciała.

Siłownia w klubie ProGym posiada strefę maszyn siłowych, strefę cardio oraz strefę wolnych ciężarów. W strefie maszyn siłowych można popracować nad rozbudową masy mięśniowej oraz zwiększyć swoją siłę i wydolność organizmu. Nad przebiegiem treningów czuwają profesjonalni trenerzy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik dostępny jest w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa ProGym

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Janowska 59
21-500 Biała Podlaska

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz