ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Boogie Town

Boogie Town

0.00
Boogie Town
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Boogie Town to profesjonalna szkoła tańca oraz fitness , siłownia, sauna i łaźnia dla Pań. Szkoła tańca oferuje dwie klimatyzowane sale taneczne, dwie szatnie, recepcję, kącik dla maluchów oraz poczekalnie. Siłownia dla Pań wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt zapewniający w szybki sposób osiągnięcie zamierzonych efektów. Prowadzone są tu indywidualne zajęcia z trenerem personalnym, na których dowiesz się jak powinnaś poprawnie ćwiczyć, aby osiągnąć swój cel. Trenerzy motywują i wspierają Panie w taki sposób aby trening był jak najbardziej efektywny i przyjemny.

Boogie Town to klub posiadający dla swoich Pań saunę parową, która jest idealnym miejscem relaksu i odpoczynku po wyczerpującym treningu na siłowni. Sauna oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie oraz wspiera odporność organizm na choroby.

Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt siłowy między innymi taki jak: bieżnie, rowery, orbitreki, stopery oraz akcesoria niezbędne do treningu funkcjonalnego. Prowadzone są tu zajęcia z trenerem personalnym, który pomaga w opracowaniu indywidualnego planu treningowego.

Bogie Town jest to szkoła tańca, która posiada dwie klimatyzowane sale zapewniające komfort i dobrą zabawę. Odbywają się tutaj zajęcia taneczne dla dorosłych takie jak nauka tańca towarzyskiego, tańców latynoamerykańskich oraz dance. Prowadzona jest nauka tańca dla dzieci między innymi balet i break dance.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Sauna Siłownia Taniec

Cennik

Cennik dostępny jest w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Boogie Town

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Sitnicka 69
21-500 Biała Podlaska

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 13:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz