ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

2.75
PELGYM
2.75 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia PELGYM mieści się w Hali Sportowej Salezjan, pod adresem 87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Chopina 24. Obiekt podzielony został na strefy ćwiczeń cardio oraz ćwiczeń siłowych. Dzięki takiemu podziałowi, każdy może przy odrobinie ciszy i intymności skupić się na swoim treningu, oraz oderwać się od rzeczywistości. Wiele stanowisk ćwiczeń pomorze każdemu dobrać odpowiedni trening pod swoje potrzeby. Oferta siłowni skierowana jest do wszystkich bez względu na poziom zaawansowania, płeć czy wiek. Z myślą o naszych klientkach, przygotowaliśmy specjalną salę ćwiczeń z wejściem tylko dla Pań.

Obiekt został wyposażony w maszyny renomowanej firmy HES. Bogata oferta maszyn do ćwiczeń oraz wolnych ciężarów jest zachętą do przeprowadzania treningów przez najbardziej zaawansowanych gości. Niektóre maszyny zostały ustawione tak, aby podczas treningu mieć widok na halę i rozgrywane mecze.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa PELGYM

Adres i dane kontatkowe

Adres: Chopina 24
87-700 Aleksandrów Kujawski

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 14:00 - 20:00

Wtorek: 14:00 - 20:00

Środa: 14:00 - 20:00

Czwartek: 14:00 - 20:00

Piątek: 14:00 - 20:00

Sobota: 12:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz