ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

OlaOlimpia

OlaOlimpia

2.76
OlaOlimpia
2.76 37
Ilość ocen: 37 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Cześć,

Jestem Olimpia i praca to moja największa pasja.

Już od kilku lat trenuję CROSS TRAINING i jest to mój ulubiony rodzaj treningu. Mam skończony kurs na CrossFit Level 1 Trainer, biorę udział w konferencjach sportowych (konferencja PEI) oraz ciągle podwyższam kwalifikacje (trening mięśni pośladkowych).

Możesz ze mną trenować w Wałbrzychu w klubie Fitness World (treningi personalne oraz grupowe), mogę również ułożyć Ci plan treningowy online.

Co mogę zaoferować? Ogromną dawkę motywacji, dzięki której zapomnisz o wymówkach i zaczniesz ćwiczyć już dziś! A gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, nakieruję Cię na właściwą drogę. Współpracuję również z osobami zaawansowanymi, którym oferuję intensywne ćwiczenia siłowe oraz kondycyjne. Na moich zajęciach nie ma czasu na odpoczynek i leżakowanie, ale dzięki tak intensywnym treningom szybciej osiągniesz wymarzoną sylwetkę.

Zapraszam Cię do kontaktu, widzimy się już niebawem na siłowni lub w u Ciebie w domu 🙂

Specjalizacje

Crossfit Fitness Stretching Trening dla kobiet w ciąży i po ciąży Trening korekcyjny Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trójbój siłowy TRX
Trenowałeś ze mną? DODAJ RECENZJĘ

Adres i dane kontatkowe

Inni trenerzy

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz