ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Najlepszy dietetyk i trener personalny - Szczecin

Opinie, cenniki, oferta - w jednym miejscuJESTEŚ TRENEREM ?
Trener Anna Brzezinska

Anna Brzezinska

  • Crossfit
  • Fitness
  • Joga
  • Kettelbells
  • Kolarstwo
  • inne

Trening personalny, Kalistenika, Yoga, Powerlifting, Kettlebells, Dieta

3.72
Trener Janicki Coach

Janicki Coach

  • Porady dietetyczne i suplementacja
  • Trening na świeżym powietrzu
  • inne

3.29

Trener personalny - czy warto?

profesjonalni trenerzy i dietetycy

Wsparcie trenera osobistego w Szczecinie

Brak czasu i życie w biegu sprzyja podejmowaniu niewłaściwych wyborów żywieniowych. Fast foody to jedna z przyczyn otyłości. Wiele osób postanawia zmienić to, gdy na wadze pojawią się nadprogramowe kilogramy, a ulubione ubrania staną się za ciasne. Wówczas najczęściej kupujemy karnet na siłownię i stosujemy jedną z diet znalezionych w internecie. Niestety w wielu przypadkach początkowy zapał znika, gdy nie widać efektów treningu. Pamiętaj, że wsparcie trenera osobistego w Szczecinie już na początku swojej przygody z siłownią nakreśli Ci odpowiednią drogę w walce ze zbędnymi kilogramami. Trać tłuszcz i buduj formę marzeń z pomocą profesjonalisty. Trener osobisty to osoba, która wie jak dobrać dla Ciebie indywidualny plan treningowy. Nauczy Cię poprawnie wykonywać ćwiczenia i zapozna ze wszystkimi urządzeniami na Sali treningowej. Ustalony przez was plan obejmie założony cel i weźmie pod uwagę Twoją aktualną kondycję i stan zdrowia. Pracując z trenerem zyskasz pewność, że ćwiczysz efektywnie i przede wszystkim bezpiecznie.

najlepszy trener osobisty

Treningi indywidualne w Szczecinie – dlaczego warto?

Praca z trenerem osobistym gwarantuje, że już od pierwszego dnia na siłowni wyznaczysz sobie odpowiednią drogę do wymarzonej sylwetki. Na każdym etapie treningu możesz liczyć na profesjonalne wsparcie trenera, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu podpowie i poprowadzi tak, byś w założonym przez was czasie osiągnął cel, a każdy trening był wykorzystany do granic możliwości. Pamiętaj, że aktywność fizyczna poprawia nie tylko wygląd i samopoczucie. Dzięki temu przekonasz się, że trening i wizyta na sali treningowej na stałe wpisze się w Twój codzienny grafik. Schudnij, zbuduj mięśnie lub popraw wady postawy podczas codziennej aktywności. Przekonaj się dlaczego warto posiadać profesjonalne wsparcie trenera osobistego w Szczecinie.

Przekonaj się sam i umów pierwszy trening przez muv.pl, przyjdź na spotkanie i wystaw recenzję. Być może to Twój pierwszy krok do sukcesu!