ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Krzysztof Iwoniuk

Krzysztof Iwoniuk

4.00
Krzysztof Iwoniuk
4.00 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Nazywam się Krzysztof i jestem Trenerem Personalnym. Od dawna interesuje się sportem, jednak 7 lat temu skradła moje serce siłownia. Wiedziałem już co chcę robić w życiu, dążyć do budowania atletycznej sylwetki oraz pomagać ludziom w osiągnięciu swoich sylwetkowych celów. Zgłoś się do mnie, a razem osiągniemy Twój cel. Zapraszam na mojego fp: https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyKrzysztofIwoniuk

Specjalizacje

Porady dietetyczne i suplementacja Stretching Trening odchudzający Trening siłowy

Oferuję profesjonalne porady dietetyczne oraz suplementacyjne. Rozpisuję indywidualne plany żywieniowe oraz dobieram odpowiednie suplementy. Wszystkie usługi oferuję za niewygórowaną cenę.

Po każdej jednostce treningowej następuję tz. rozciąganie statyczne które ma na celu rozkurczyć nasze naprężone mięśnie. Rozciąganie statyczne również powoduje mniejsze DOMsy (tz. zakwasy) na następny dzień.

Podstawą odchudzania jest oczywiście dobrze skorygowana dieta oraz trening aerobowy. Dieta pozwala dostarczać odpowiednią ilość makroskładników oraz mikroelementów natomiast trening aerobowy napędza nasz metabolizm, dzięki czemu nasza tkanka tłuszczowa będzie się spalać nawet, gdy będziesz spał lub siedział na kanapie.

Trening siłowy polega na ćwiczeniach z pomocą hantelek, gryfu oraz maszyn. Dzięki takiemu treningowi nasze mięśnie mogą się rozwijać, nasze ciało zmienia się w solidną zbroję oraz nasza siła zdecydowanie idzie w górę.

Doświadczenie:

Od 16 roku życia trenuję na siłowni i staram się ulepszać swoją sylwetkę. Gdy zaczynałem, byłem chudym szczurkiem (ektomorfikiem), po paru miesiącach zacząłem nabierać masy mięśniowej i kierowałem się w stronę atletycznej sylwetki (mezomorfik), lecz gdy miałem dłuższą przerwę zacząłem nabierać dużo tłuszczu (endomorfik), ale z każdej sytuacji udało mi się wybrnąć. Wiem czego potrzebuje moje ciało żeby dobrze wyglądać. 

Mam pod swoją opieką kilku podopiecznych którym pomagam z całego serca osiągnąć swój cel. Mam podopiecznych otyłych jak i chudych, z różnymi problemami, które razem próbujemy rozwiązać. Dołącz do grona moim podopiecznych i przekonaj się, jak w prosty sposób można spełnić swoje marzenia.

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Trening Personalny?1 szt.60 złSkontaktuj się
Plan Żywieniowy 1 miesiąc?1 szt.55 złSkontaktuj się
Plan Żywieniowy 2 miesiące?1 szt.100 złSkontaktuj się
Plan Żywieniowy 3 miesiące?1 szt.150 złSkontaktuj się
Plan Treningowy 1 miesiąc?1 szt.45 złSkontaktuj się
Plan Treningowy 2 miesiące?1 szt.80 złSkontaktuj się
Plan Treningowy 3 miesiące?1 szt.120 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz