ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Mateusz

Mateusz

0.00
Mateusz
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Jestem trenerem personalnym z kilkuletnim stażem. W mojej pracy stawiam na ciągły rozwój swojej wiedzy dzięki czemu w coraz to lepszy sposób pomagam swoim podopiecznym. Jestem jedynym trenerem w Polsce posiadającym certyfikat „Neurotyping” oraz jednym z dwóch posiadających certyfikat stowarzyszenia „Complete Human Performance – Hybrid Athlete”. Wiedzę zdobytą na szkoleniach przekładam na prace z podopiecznymi dzięki czemu tak wiele osób osiągnęło już swoje cele za pomocą moich metod treningowych. Oprócz wiedzy czysto teoretycznej posiadam wiedzę praktyczną gdyż sam duży nacisk kładę na swój własny rozwój ciała. Chcę pokazać swoim podopiecznym gdzie popełniają błędy i dlaczego nie osiągają swoich rezultatów szybciej. Nie ma potrzeby spędzania godzin na katorżniczych treningach, jeśli można trenować szybciej i efektywniej.

Jeżeli potrzebujesz świeżości w treningu, stoisz w miejscu lub nie osiągasz rezultatów wymiernych do włożonej pracy, naprawmy to!

Specjalizacje

Crossfit Kettelbells Kulturystyka Porady dietetyczne i suplementacja Rehabilitacja Trening dla juniorów Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening z gumami Trójbój siłowy TRX

Doświadczenie:

Zapraszam do

https://nowargym.pl/treningi-personalne?anchorElement=element_187&scrollMargin=140

po większość certyfikatów.

Trenowałeś ze mną? DODAJ RECENZJĘ

Adres i dane kontatkowe

Inni trenerzy

Nie ma innych trenerów w tym mieście

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz