ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

TyRRaN Trener

TyRRaN Trener

4.40
TyRRaN Trener
4.40 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Witam serdecznie.

Mam na imię Mateusz. Urodziłem się w 1981 roku w Łodzi, z którą jestem związany do dzisiaj zarówno pod względem osobistym jak i sportowym. Od dzieciństwa pasjonowałem się sportem, byłem jak to mawiała moja mama „nieznośnym dzieckiem”. Jeśli bycie nieznośnym jest określane przez pryzmat energii zużytej w celach sportowych to tak, byłem bardzo nieznośny 😉 Jako maluch jeździłem na łyżwach (rodzice, wiecie…), grałem w piłkę nożną. Jako człowiek wchodzący w dorosłość, a potem już dorosły, zajmowałem się sztukami walki (boks, krav maga), futbolem amerykańskim (3 lata gry w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego w zespole Torpedy Łódź) i oczywiście ukochaną szeroko pojętą kulturystyką. Oczywistym jest fakt, że od najmłodszych lat zakochany byłem w Arnoldzie, który inspirował mnie swoją osobą i sylwetką i inspiruje do dziś. I to właśnie kulturystyka była zawsze na pierwszym miejscu. Po 15 latach spędzonych na siłowni uznałem, że moja wiedza i doświadczenie jest na tyle duże, iż mogę je przekazać innym. Ukończyłem zatem szereg kursów z zakresu bycia trenerem personalnym, odżywiania, pilatesu i innych. Obecnie realizuje się w tym trenując osoby chcące poprawić swój wygląd, samopoczucie lub chcą spełnić swoje marzenia, np. odnośnie startu w zawodach fitness czy kulturystycznych.

Nie uważam, by do zdobywania laurów w sporcie potrzebne były jakieś szczególne predyspozycje genetyczne. Oczywiście na samym szczycie znajdują się osoby z pewnymi uwarunkowaniami, ale ogromną większość ich sukcesu stanowi zawsze ogromna determinacja i upór w dążeniu do wybranego przez siebie celu. I staram się to przekazywać moim podopiecznym. Stąd wzięła się właśnie moja „ksywka”, która mi nadano właśnie ze względu na brak cech świadczących     o poddawaniu się gdy jest naprawdę ciężko. Tego wymagam od każdego kto decyduje się na współpracę ze mną: wylewania hektolitrów potu, maksymalnego zaangażowania w trening, wytrwałości.

Cóż więcej o mnie… W Łodzi ukończyłem XIII Liceum Ogólnokształcące i zaraz po tym zrealizowałem swoje wielkie marzenie: zostałem kadetem Szkoły Chorążych w Wyższej Szkole Oficerskiej w Poznaniu w 2000 roku. Ukończyłem ją dwa lata później dostając swój pierwszy przydział służbowy w Helu, gdzie byłem między innymi dowódcą plutonu.            W 2008 roku przeniosłem się do 32 Bazy Lotnictwa taktycznego w Łasku, gdzie służę do dziś.

Jestem szczęśliwym tatą Adasia (7 lat) i Laurki (2 lata) oraz mężem wspierającej mnie w każdym calu Kamili. To także dzięki Jej poświęceniu dla mojej pasji mogę realizować to co tak bardzo kocham.

Moim ulubionym i dla mnie bardzo prawdziwym powiedzeniem jest „Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu” i życzę Wam, abyście nigdy nie musieli szukać powodów do odkładania swoich planów i marzeń!

Specjalizacje

Bieg z przeszkodami Crossfit Fitness Kulturystyka Pilates Porady dietetyczne i suplementacja Trening dla juniorów Trening dla kobiet w ciąży i po ciąży Trening dla seniorów Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening siłowy Trening w domu

Jestem fanem biegów OCR, w których startuję amatorsko od kilku lat. Przygotowuję osoby chętne do startu w zawodach biegowych pod względem siłowym jak i wytrzymałościowym.

Crossfit jako dziedzina sportu jest moim zdaniem świetną alternatywą dla często żmudnych treningów siłowych połączonych z treningami wytrzymałościowymi. Prowadzę zajęcia z crossfitu jako uzupełnienie treningu siłowego danej grupy ludzi lub jako bogatsza alternatywa dla treningów cardio.

Przygotowując kobiety do zawodów fitness skupiam się na odpowiednim kształtowaniu sylwetki, zachowaniu pożądanych proporcji ciała. To bardzo wymagająca dziedzina, ale tez dająca dużo satysfakcji.

Pojęcie równie szerokie co plecy Big Ramy\\\'ego ;) Podobnie jak w przypadku fitness uwagę skupiam na kształtowaniu sylwetki i dopracowaniu detali.

Świetny sposób, szczególnie dla pań choć polecam i mężczyznom!, na wzmocnienie mięśni głębokich, poprawę jakości wykonywania wszelkich innych ćwiczeń, naukę prawidłowego oddychania. Zalet jest mnóstwo!

Zawsze indywidualnie podchodzę do zagadnienia. Nienawidzę metod stosowanych przez niektórych pseudo-trenerów i pseudo-dietetyków, a mianowicie kopiuj-wklej. Do każdego trzeba podejść indywidualnie!

Trening z najmłodszymi, kształtowanie prawidłowych wzorców ruchowych. Podstawa do przyszłościowego myślenia o sporcie w jego zdrowym wydaniu!

Również i takie przypadki nie są mi obce. Pomagam kobietom w przygotowaniach ich ciał do porodu, ale także już po nim w powrocie do zgrabnej sylwetki. Wszystko oparte o zdroworozsądkowe myślenie.

Bycie seniorem nie oznacza rezygnacji ze sportu. Wręcz przeciwnie! Razem pokonamy przeszkody, które wiek rzuca pod nogi! :)

To najlepsza moim zdaniem forma uprawiania sportu. Preferuję treningi na świeżym powietrzu szczególnie z osobami, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem. Możliwość wykorzystania tego co znajduje się dookoła nas jest ogromna i trzeba to wykorzystywać!

Oparty o dobrze dobraną dietę jest podstawą w dążeniu do polepszenia samopoczucia i jakości życia. I choć nie są to treningi łatwe to ich rozmaitość gwarantuje świetną zabawę jak i szybkie rezultaty :)

Moja pasja od dziecka... Obecnie staram się przekazać moją wiedzę podopiecznym kształtując ich mięśnie i siłę, by nie tylko ciałem czuli się silniejsi, ale przede wszystkim psychicznie...

Trening w domu to doskonała forma ćwiczeń bez wychodzenia... z domu :) Można zrobić w domowych warunkach bardzo wiele, a treningi, które prowadzę z klientami w taki sposób są zawsze dobrane do ich możliwości jak i warunków.

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Trening personalny60 30 złSkontaktuj się
Plan dietetyczny prosty90 80 złSkontaktuj się
Konsultacja dietetyczna30 20 złSkontaktuj się
Konsultacja suplementacyjna30 20 złSkontaktuj się
Plan treningowy60 40 złSkontaktuj się
Trening personalny90 45 złSkontaktuj się
Trening personalny120 60 złSkontaktuj się
Plan dietetyczny urozmaicony90 120 złSkontaktuj się
Pakiet 12 treningów720 320 złSkontaktuj się
Pakiet dieta + plan treningowy90 100 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz