ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Hard Gym Żychlin

Hard Gym Żychlin

0.00
Hard Gym Żychlin
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Hard Gym Żychlin to osiedlowy klub sportowy, w którym możesz odbyć swój codzienny trening na profesjonalnym sprzęcie siłowym czy cardio. Po mimo że metraż naszego lokalu nie jest za duży, postaraliśmy się aby nasz lokal mógł konkurować z innymi. Posiadamy profesjonalny sprzęt, z którego mogą korzystać wszyscy, bez wyjątku. Naszym największym sukcesem jest jednak stworzona rodzinna atmosfera, która dotyka każdego nowego gościa, a tak że profesjonalna kadra instruktorów, którzy potrafią wycisnąć ostatnie poty z każdego z nas.

Hard Gym to nowoczesny obiekt sportowy o niewielkiej przestrzeni. Naszym największym sukcesem jest jednak zachodni, profesjonalny sprzęt sportowy do ćwiczeń siłowych i cardio, a tak że dobrze przygotowana kadra trenerów personalnych. Każdy kto ma ochotę na ćwiczenia znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Zapraszamy wszystkich, bez różnicy na wiek czy płeć.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Hard Gym Żychlin

Adres i dane kontatkowe

Adres: Łukasińskiego 6
99-320 Żychlin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz