ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

MOSIR – ŻORY

MOSIR – ŻORY

3.50
MOSIR – ŻORY
3.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach to centrum sportowe, którego głównym celem jest propagowanie i wspieranie sportu masowego, turystyki i rekreacji. Do tego celu służą hala sportowa, ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt siłownia, modelarnia, kąpielisko oraz zespół boisk. Jest to miejsce gdzie miło i aktywnie spędzimy swój wolny czas. Atutem ośrodka jest doskonale przygotowana i doświadczona kadra instruktorów i trenerów personalnych, która pomaga w czasie ćwiczeń oraz dba o bezpieczeństwo.

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt siłowy i wytrzymałościowy. Kadrę klubu stanowią doskonale przygotowani i pełni pasji trenerzy personalni i instruktorzy, którzy dbają o to aby każdy mógł w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzony cel. Siłownia posiada wydzieloną strefę cardio oraz wolnych ciężarów. Jest to miejsce dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa MOSIR – ŻORY

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wolności 36 a
44-240 Żory

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 20:00

Wtorek: 08:00 - 20:00

Środa: 08:00 - 20:00

Czwartek: 08:00 - 20:00

Piątek: 08:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz