ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Zielonka-36 minut

Zielonka-36 minut

3.00
Zielonka-36 minut
3.00 18
Ilość ocen: 18 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zielonka-36 minut to fitness klub, który ukierunkowany jest na pracę w celu osiągnięcia zamierzonych efektów. Każdy kto marzy o wspaniałej wysportowanej sylwetce, pięknych rozbudowanych mięśniach oraz chce poprawić wydolność organizmu i poprawić sprawność fizyczną znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. W klubie pracuje wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, którzy pracują z klientami nad skuteczną realizacją wyników. Możemy tu również otrzymać wsparcie dietetyka, który pomoże nam opracować specjalny plan żywieniowy oraz odbywają się tu specjalne ćwiczenia funkcjonalne. Pomieszczenia w klubie są klimatyzowane.

W klubie mamy możliwość odbycia krótkiego, bo trwającego 36 minut treningu. Trening jest maksymalnie efektywny, dzięki czemu osiąga się zadowalające rezultaty ćwicząc rzadziej. Proponowane są dwa treningi na dziesięć dni, na których ćwiczy się wszystkie kluczowe dla ogólnego rozwoju i zdrowia partie mięśni. Można w ten sposób szybciej osiągnąć zamierzone efekty.

Jest to miejsce dla wszystkich tych, którzy marzą o poprawieniu kondycji, zwiększeniu wydolności organizmu, poprawie koordynacji oraz redukcji zbędnych kilogramów. Wykwalifikowani instruktorzy, dbają o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń oraz pomagają w osiągnięciu zamierzonych efektów i udzielają fachowych porad treningowych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Zielonka-36 minut

Adres i dane kontatkowe

Adres: Jagiellońska 6
05-220 Zielonka

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz