ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Strefa Ruchu

Strefa Ruchu

3.50
Strefa Ruchu
3.50 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Strefa Ruchu to idealne miejsce dla Ciebie! Bez względu, jaką aktywność fizyczną preferujesz w Strefie Ruchu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. W murach naszego klubu skorzystasz z siłowni z najlepszej jakości sprzętem, zrealizujesz trening fitness i zadbasz o swoje zdrowie oraz kondycję. W Strefie Ruchu dobierzesz odpowiednie dla siebie zajęcia grupowe. Klub osiada naprawdę ciekawą i przede wszystkim bardzo szeroką ofertę zajęć tego typu. W Strefie Ruchu poćwiczysz CrossFit, nauczysz się treningu PoleDance z wykorzystaniem rury do tańca, rozciągniesz się na zajęciach pilatesu, poćwiczysz odprężającą jogę czy intensywnie wytrenujesz brzuch lub inną część swojego ciała.

Jesteś przygotowany na intensywny wysiłek, wylanie na siłowni siódmych potów ale również na widoczne efekty i poprawę jakości twojego życia? Jeżeli tak, zapraszamy Cię serdecznie zajęcia treningu funkcjonalnego CrossFit organizowane w naszym klubie Strefa Ruchu. Na tego typu treningu poprawisz swoją wydolność, intensywnie wzmocnisz swoje mięśnie, wyrobisz formę oraz przede wszystkim przełamiesz swoje bariery.

Strefa Ruchu zaprasza Cie na zajęcia fitness, z oferty których z pewnością wybierzesz coś dla Ciebie. Spal zbędny tłuszczyk, wyćwicz brzuch, rozciągnij ciało lub naucz się kobiecego Polcedance i wzmocnij cały organizm a efekty, które zauważysz po niedługim czasie z pewnością uzależnią Cię od dalszej aktywności i pracy nad sobą.

Regularne ćwiczenia na siłowni to Twój rytuał, bez którego nie wyobrażasz sobie swojego życia? Sprawdź zatem naszą klubową siłownię w strefie Ruchu i przekonaj się, że jest to najlepsze miejsce do zadbania o własne ciało oraz kondycję. Niepowtarzalna atmosfera, życzliwi ludzie oraz sprzęty, jakie oddajemy do Twojej dyspozycji sprawią, że Twój trening będzie nie tylko efektywny ale i przyjemny.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, CrossFit, Fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 110 zł
Siłownia, CrossFit, Fitness - karnet Senior godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Strefa Ruchu - karnet Kids godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Strefa Ruchu

Adres i dane kontatkowe

Adres: Lubańska 9a
59-900 Zgorzelec

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz