ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Strefa Gym

Strefa Gym

3.00
Strefa Gym
3.00 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Stefa Gym to klub dla wymagających klientów, by dać im to czego oczekują od siłowni i klubu fitness. Strefa Gym podzielona jest na trzy części: strefę wolnych ciężarów, cardio i strefę z maszynami. Dzięki szerokiemu wyborowi maszyn i urządzeń można wykonywać różnorodne ćwiczenia na każdym stopniu zaawansowania. W obiekcie prowadzone są treningi obwodowe, aerobowe i siłowe. Doskonale wyposażona sala do fitness to miejsce, w którym odbywają się zajęcia relaksacyjne, aerobik czy sztuki walki. Początkujący, ale także zaawansowani mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej.

Strefa Gym posiada szeroką gamę zajęć fitness. W przestronnej sali z lustrami przeprowadzane są zajęcia grupowe. Dzięki opiece wykwalifikowanego instruktora ćwiczenia wykonywane są prawidłowo i bezpiecznie. W klubie można uczęszczać na: pole dance, shape, stretching, tabatę czy inne ciekawe, autorskie propozycje.

Siłownia podzielona jest na strefę z maszynami, strefę cardio i strefę wolnych ciężarów. Można wykonywać swój trening indywidualny lub skorzystać z pomocy specjalisty, który ułoży plan treningowy specjalnie dla konkretnego klienta. Maszyny i urządzenia są najwyższej jakości, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo i efekty.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open 139 zł
Siłownia - karnet 99 zł
Jednorazowe wejście 15 zł
Karnet 8 wejść 59 zł
Karnet 12 wejść 79 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Strefa Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Łódzka 18
95-100 Zgierz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz