ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku

4.50
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku
4.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Nowoczesne rozwiązanie w obiektach sportowych to już częsty widok, ale niestety jeszcze nie norma. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku może poszczycić się nowoczesnym sprzętem do ćwiczeń oraz świeżo wybudowany boiskiem gdzie odbywa się wiele imprez sportowych. OSiR jako nieliczny w Zbąszynku jest organizatorem wielu imprez kulturowo-sportowych, a tak że uczestniczy w organizacji innych imprez masowych w swojej okolicy. Obiekt posiada bogate wyposażenie sportowe, między innymi możemy skorzystać z boiska do gry w piłę nożną, ręczną koszykówkę oraz innych obiektów takie jak strzelnica czy siłownia. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do odwiedzania i korzystania z naszego obiektu sportowego.

Sauna to miejsce, w którym człowiek zapomina o swoich problemach, o codzienności. Każdy kto chociaż raz miał okazje spędzić chwilę w saunie wie że jest to niesamowite wrażenie i uczucie, dlatego też często powraca do przyjemności. Działanie sauny jest również korzystne dla zdrowia, systematyczne uczęszczanie sprawia że wzmacniamy organizm i regenerujemy siły.

Siłownia w OSiR to obiekt wyposażony w profesjonalny sprzęt, odpowiednio dobraną kadrę trenerów a tak że miejsce o świetnej atmosferze. Wraz z naszymi gośćmi tworzymy jedną wielką sportową rodzinę, odwiedzający nas chwalą sobie spokój i dobry klimat panujący podczas ciężkich treningów. Jeżeli trenujesz zawodowo, a może zaczynasz bądź chcesz zacząć przygodę z poważnym wysiłkiem fizycznym w celu uzyskania wspaniałej sylwetki, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia - ulgowy godziny otwarciajednorazowo 4 zł
Siłownia - normalny godziny otwarciajednorazowo 6 zł
Siłownia - karnet ulgowy godziny otwarcia1 miesiąc 30 zł
Siłownia - karnet normalny godziny otwarcia1 miesiąc 50 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku

Adres i dane kontatkowe

Adres: Sportowa 2
66-210 Zbąszynek

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00

Wtorek: 09:00 - 20:00

Środa: 09:00 - 20:00

Czwartek: 09:00 - 20:00

Piątek: 09:00 - 20:00

Sobota: 12:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz