ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness club Klimas

Fitness club Klimas

2.83
Fitness club Klimas
2.83 30
Ilość ocen: 30 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness club Klimas posiada dwie sale. Jedna z nich służy do treningów siłowych pod nadzorem Mistrza Polski w kulturystyce - Leszka Klimasa. Znajduje się na niej wiele specjalistycznych oraz nowoczesnych sprzętów, które pozwolą nam wzmocnić mięśnie oraz wyrzeźbić sylwetkę. Druga z sal jest przeznaczona do treningów aerobowych. Możemy na niej poprawić naszą kondycję fizyczną, poprawić wygląd ciała oraz poprawić ogólne samopoczucie i nastrój. Ponad to klub oferuje porady dietetyczne, suplementacyjne oraz treningowe. Istnieje też możliwość korzystania z sauny.

Klub Klimas posiada salę do ćwiczeń aerobowych na której możemy znacznie poprawić naszą kondycję fizyczną oraz wymodelować naszą sylwetkę. Jest ona profesjonalnie wyposażona, co dzięki regularnym treningom gwarantuje pożądany efekt.

Klub Klimas ma w ofercie także saunę, która jest idealną formą relaksu oraz rozluźnienia na przykład po ciężkim treningu czy ćwiczeniach. Sauna dba także o piękny wygląd skóry, redukuje stres i zmęczenie.

Siłownia klubu Klimas jest wyposażona w profesjonalne i nowoczesne maszyny, co daje nam możliwość rozwoju mięśni, wyrzeźbienia sylwetki oraz osiągnięcia zamierzonego celu. Mamy możliwość konsultacji z trenerem - Leszkiem Klimasem.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness club Klimas

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Zamkowa 1
68-200 Żary

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 21:00

Wtorek: 07:00 - 21:00

Środa: 07:00 - 21:00

Czwartek: 07:00 - 21:00

Piątek: 07:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 12:00

Niedziela: 09:00 - 12:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz