ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Wrocławskie Centrum SPA

Wrocławskie Centrum SPA

0.00
Wrocławskie Centrum SPA
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Wrocławskie Centrum SPA zachwyca klientów nie tylko samą ofertą usług ale również może poszczycić się obiektem, który został uznany jako jeden z najciekawszych obiektów architektonicznych we Wrocławiu. Centrum rozpoczęło swoją działalność w 1897r. i od tej pory pracujemy tak, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług w 100%. W ofercie posiadamy zajęcia fitness, strefę siłową oraz rehabilitacyjną oraz kompleks odnowy biologicznej. Znakomita lokalizacja w centrum miasta, pozwala na bezproblemowy dojazd do naszego centrum za pomocą środków komunikacji miejskiej.

Głównym celem zajęć fitness jest poprawa i wzmocnienie kondycji zdrowotnej ora przywrócenie utraconych funkcji ciała. Każde zajęcia z oferty fitness są idealnym rozwiązaniem abyśmy w końcu zaczęli zmieniać się na nowo i co najważniejsze na lepsze. Zajęcia takie jak Pilates, Zumba, Body Pump to nie tylko ciężka praca, to również duża dawka dobrego humoru, który polepsza samopoczucie.

Sauna jest miejscem gdzie nie tylko odpoczywa nasze ciało, uważa się że systematyczne korzystanie z sauny działa gojąco również na duszę człowieka. W naszym obiekcie udostępniliśmy saunę suchą i parową. Jedna i druga działają uspakajająco oraz rozluźniająco, dlatego też korzystanie z sauny wskazane jest dla każdego kto ciężko pracuje, bądź po prostu lubi ciepłe pomieszczenia.

Najczęściej wybieraną formą ćwiczeń są zajęcia w siłowni. Profesjonalny sprzęt oraz dobrze wyszkolona kadra dba aby ćwiczenia były wykonywane należycie i w odpowiedni sposób aby nic się nie stało. Podczas treningu siłowego poprawiamy wydolność organizmu oraz zrzucamy niepotrzebne kilogramy.

Centrum SPA to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta zabiegów z odnowy biologicznej, przyciąga tłumy chętnych, którzy marzą o chwili relaksu oraz regeneracji. Naszym atutem jest fakt że korzystamy z naturalnych i zdrowych kosmetyków, które nie podrażniają ciała oraz nie wywołują efektów ubocznych. Oferta skierowana do każdego bez wyjątków.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia SPA

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 28 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 149 zł
Siłownia - karnet do godz. 15 godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia - karnet VIP godziny otwarcia1 miesiąc 309 zł
Fitness godziny otwarciajednorazowo 26 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 70 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 120 zł
Sauna godziny otwarcia1 godzina 27 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Wrocławskie Centrum SPA

Adres i dane kontatkowe

Adres: Teatralna 10-12
50-055 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz