ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

HES Gym&Fitness

HES Gym&Fitness

1.00
HES Gym&Fitness
1.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

HES Gym&Fitness jest obiektem sportowym o bogatej ofercie usług ze swojej branży. Obiekt został podzielony na 3 strefy: CrossFit; Strefa Gym czyli siłownia, strefa wolnych ciężarów oraz treningu funkcjonalnego; a także strefa fitness. Bogactwo oferty i profesjonalne podejście trenerów sprawia że oferta skierowana jest dla każdego. Cały team składa się z osób, których główną pasją jest trening i zdrowy tryb życia. Z wielką chęcią podzielimy się swoim doświadczeniem, pomożemy w realizacji celu, a także wskażemy odpowiednią drogę która doprowadzi nas do długiego, zdrowego i szczęśliwego życia. Obiekt został zlokalizowany w budynku, który niegdyś był wykorzystywany do celów przemysłowych, dzięki czemu duża przestrzeń pomieszczeń, wysokie pokoje pozwalają na idealny trening.

Specjalnie dla miłośników zajęć CrossFit przygotowaliśmy oddzielna salę o powierzchni 300 m2, w której znajduje się profesjonalny oraz najnowszy sprzęt wykorzystywany przy treningu. Trening odbywa się pod nadzorem instruktorów o dużym doświadczaniu zawodowym. Z wielką przyjemnością możemy się pochwalić że strefa Cross spełnia wygórowane wymogi stawiane przez federację CrossFit Hq z San Francisco.

Strefa fitness została stworzona tak, aby każdy mógł poczuć się wygodnie i komfortowo. Chcąc osiągnąć zamierzony cel powinniśmy zadbać o jakość i intensywność wykonywanych ćwiczeń. W naszej strefie odnajdziesz ćwiczeni wzmacniające, wyszczuplające oraz choreograficzne, m.in. Zumba, Step, Joga czy Pilates.

Siłownia została zakwalifikowana do strefy Gym, czyli miejsca gdzie odbywa się tradycyjny trening siłowy oraz kulturystyczny. Głównym celem jest oczywiście osiągnięcie idealnego ciała przy zastosowaniu odpowiednich metod ćwiczeń oraz maszyn. Do wyboru mamy maszyny ze stosami oraz półwolne oraz hantle, sztangi i ciężary wolne.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa HES Gym&Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wielkopolska 72
54-027 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 21:30

Wtorek: 06:30 - 21:30

Środa: 06:30 - 21:30

Czwartek: 06:30 - 21:30

Piątek: 06:30 - 21:30

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 12:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz