ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness World Wrocław Grabiszyn

Fitness World Wrocław Grabiszyn

0.00
Fitness World Wrocław Grabiszyn
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness World Wrocław Grabiszyn to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Profesjonalnie wyposażona siłownia oraz nowoczesne sale do zajęć grupowych zachęcają do wysiłku. W ofercie klubu znajduje się zarówno trening indywidualny, personalny jak i grupowy. Wszystkie urządzenia są wysokiej jakości i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Fitness World to także wyszkolony, profesjonalny personel, który służy pomocą na każdym etapie treningu. Klub otwarty jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A zakupione karnety obowiązują w każdym klubie Fitness World na terenie całego kraju.

Fitness World Wrocław Grabiszyn to szeroka oferta zajęć fitness. Można zapisać się na zajęcia choreograficzne, wytrzymałościowe, mentalne lub rozciągające. Wszystkie w dogodnym terminie i na wybranym stopniu trudności. Zajęcia prowadzone są w przestronnych salach przez wykwalifikowanych instruktorów.

Siłownia w Fitness World Wrocław Grabiszyn została wyposażona w nowoczesny i profesjonalny sprzęt do treningu obwodowego, siłowego, cardio i kondycyjnego. Siłownia posiada strefę wolnych ciężarów. Można trenować samemu lub przejść na salę grupową, np. do spinningu. Można skorzystać z porady doświadczonego trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open (trening między 21:00-06:00) godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness World Wrocław Grabiszyn

Adres i dane kontatkowe

Adres: Grabiszyńska 269
53-243 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz