ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Rondo Fitness & SPA

Rondo Fitness & SPA

0.00
Rondo Fitness & SPA
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

W Rondo Fitness & SPA spełniamy marzenia niejednego. Większość chciałaby cieszyć się smukłą sylwetką, oraz dobrym samopoczuciem codziennie, a nie tylko w sytuacjach ku temu sposobnych. Nic prostszego. Zapraszamy do nas, do naszych sal treningowych, które podzielone są na sale fit, oraz sale gym. W obu tych salach nad klientami czuwają trenerzy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, oraz doświadczenie w świecie aktywności fizycznej. Posiadamy również bardzo obszerną ofertę wellnes i SPA. Dzięki temu, przywrócimy twój organizm do świetności. Będziesz czuć się zdrowo, pięknie a przede wszystkim atrakcyjnie.

Zajęcia fitness tchną w ciebie drugie życie. Życie przepełnione troską o zdrowie, wspierane aktywnością fizyczną. Będziesz mógł się wykazać podczas zajęć grupowych. Niektóre z ćwiczeń będą wyzwaniem, inne tylko rozgrzewką przed dalszą drogą rozwoju. Czas ruszyć się i zadbać o pozytywne nastawienie do życia.

Nasza siłownia podzielona jest na cztery strefy. Są to kolejno strefa cardio, wyposażona w sprzęt typu rower treningowy, czy bieżnia, dzięki któremu zbudujesz swoją kondycję fizyczną, strefa wolnych ciężarów, w których hantle i sztangi pozwolą ci na doćwiczenie własnego ciała, strefę maszyn na każdą partię mięśniową, oraz strefę treningu funkcjonalnego.

To z czego jesteśmy na prawdę dumni, to właśnie oferta SPA. Posiadamy specjalistyczne gabinety takie jak: gabinet kosmetologii, czy gabinet masażu. Dodatkowo możesz skorzystać z sauny, jacuzzi, czy tak zwanego wiadra bosmana, w którym szybko schłodzisz się po wizycie w saunie.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Rondo Fitness & SPA

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Mikołaja z Ryńska 11a
87-200 Wąbrzeźno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 07:00 - 22:00

Niedziela: 08:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz