ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

PRO GYM

PRO GYM

1.82
PRO GYM
1.82 72
Ilość ocen: 72 (pokaż recenzje)

O siłowni

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Zgodnie z tym hasłem, każdy kto marzy o zdrowym życiu musi mieć świadomość że nie przychodzi to samo, potrzeba wiele wyrzeczeń, ciężkiej pracy i mocnej samodyscypliny aby osiągnąć sukces. Każdy kto ma ochotę poprawić kondycję fizyczną bądź po prostu marzy o realizacji postanowień noworocznych, powinien skorzystać z profesjonalnego obiektu sportowego jakim jest PRO GYM. Nasz obiekt został stworzony z myślą o wszystkich klientach, tych którzy jeszcze nie mieli okazji trenować w profesjonalnych warunkach, oraz tych większych miłośników ciężkiego treningu.

Jeżeli do tej pory nie miałeś możliwości skorzystania z uroków profesjonalnej siłowni, to PRO GYM ma dla Ciebie wspaniałą ofertę. Każdy nasz klient, bez wyjątku na płeć czy wiek, może skorzystać z profesjonalnego sprzętu, których konstrukcja dba o bezpieczeństwo i wygodę podczas ćwiczeń. Duża i przestronna sala została wyposażona w nowoczesny system wentylacji, dzięki czemu powietrze cały czas wymieniane, co ułatwia i uprzyjemnia spędzany tu czas.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 69 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa PRO GYM

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kolejowa 2
33-170 Tuchów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

3 recenzje

  avatar
  Utworzono

  Jak na początki ok 🙂

  avatar
  Utworzono

  Kocham ta siłownię 😁 atmosfera i sprzęt pierwsza klasa

  Twój profil
  Utworzono

  właściciel DRAMAT! brak kultury, nie umie się wypowiadać, po zwróceniu uwagi na źle wykonywane ćwiczenie przez klienta wzrusza ramionami i nic nie robi, a tytułuje się trenerem personalnym.

Dodaj komentarz