ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fit Planet Trzebinia

Fit Planet Trzebinia

4.00
Fit Planet Trzebinia
4.00 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fit Planet- Fitness& Siłownia to klub w którym można odbyć trening łączący elementy treningu oporowego z treningiem aerobowym. Jego celem jest wzmacnianie i kształtowanie większości grup mięśniowych, spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawa wydolności organizmu. Klub wyposażony jest w sprzęt najwyższej jakości przeznaczony do wszechstronnego treningu zarówno dla zaawansowanych jak i dla początkujących. Dostępna jest tu duża strefa wolnych ciężarów jak też strefa cardio. Jest to świetne miejsce aby zadbać o sylwetkę.

Fit Planet wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu można tu odbyć trening dostosowany do potrzeb klientów początkujących jak i zaawansowanych. Ćwiczenia pozwalają zadbać o swoją sylwetkę, kondycję, spalają zbędną tkankę tłuszczową oraz poprawiają sprawność całego organizmu.

Siłownia Fit Planet oferuje dużą strefę wolnych ciężarów jak również strefę cardio. Odbywają się tu treningi zwiększające wydolność układu sercowo-naczyniowego i oddechowego. Strefa cardio wyposażona jest w taki sprzęt jak rowerki, steppery i wiele innych. Zwiększymy tu swoją siłę i wytrzymałość oraz sprawność fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fit Planet Trzebinia

Adres i dane kontatkowe

Adres: Ul. Fabryczna 4
32-540 Trzebinia

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 21:30

Wtorek: 06:00 - 21:30

Środa: 06:00 - 21:30

Czwartek: 06:00 - 21:30

Piątek: 06:00 - 21:30

Sobota: 07:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz