ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

EbroGym

EbroGym

2.78
EbroGym
2.78 9
Ilość ocen: 9 (pokaż recenzje)

O siłowni

EbroGym jest miejscem, w którym można poćwiczyć indywidualnie na siłowni, zapisać się na grupowe zajęcia fitness lub oddać się relaksowi w saunie. Nowoczesny i bezpieczny sprzęt siłowy pozwoli na przeprowadzenie różnorodnego treningu. Ponadto maszyny znajdujące się na siłowni pozwalają na zrobienie treningu aerobowego i wytrzymałościowego. Można także wybierać wśród różnorodnych zajęć fitness. Natomiast zwiększenie odporności i przyspieszoną regenerację zagwarantuje sauna. W EbroGym honorowane są karty: MultiSport Plus, FitProfit i OKSystem.

Fitness w EbroGym to nie tylko standardowe, najbardziej popularne zajęcia takie jak: zumba czy stretching. W klubie można uczęszczać także na tabatę lub trening funkcjonalny. Pod okiem instruktorów można pracować także nad konkretnymi partiami ciała. A dla tych, którzy lubią egzotykę EbroGym przygotował taniec brzucha.

Sauna poprawia nie tylko samopoczucie i odpręża, jest to zbawienny zabieg na skórę. Kąpiele w saunie pomagają w oczyszczeniu organizmu z toksyn i nadmiaru soli. Ponadto odblokowują pory i ujędrniają skórę. Jednak najważniejszy jest wpływ na układ krwionośny, Dzięki czemu pozwala na szybszą regenerację mięśni i zmniejszenie bólu po intensywnych ćwiczeniach.

Siłownia w EbroGym wyposażona została w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Można tutaj zrealizować trening siłowy, cardio, aerobowy, obwodowy czy wytrzymałościowy. Podczas korzystania z siłowni warto zwrócić się ze swoimi pytaniami do doświadczonych instruktorów. Pomogą w doborze ćwiczeń, maszyn oraz intensywności treningu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowe wejście 20 zł
Karnet 5 wejść (siłownia + fitness) godziny otwarcia30 dni 60 zł
Karnet 10 wejść (siłownia + fitness) godziny otwarcia30 dni 100 zł
Karnet student 99 zł
Karnet half open 99 zł
Karnet open 149 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa EbroGym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Jagiellońska 55
83-110 Tczew

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz