ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Klub Fitness World

Klub Fitness World

0.00
Klub Fitness World
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Znajdujemy się w ścisłym centrum miasta w Szczecinie przy placu Rodła w hotelu Radisson Blu.
Od początku istnienia, czyli od 1996 roku, jesteśmy jednym z najbardziej wyjątkowych i kameralnych klubów fitness w Szczecinie! Zależy nam na wnoszeniu nowej jakości do życia innych zarówno naszych pracowników, jak i klubowiczów. Wyróżniamy się energią, dobrą zabawą, pasją, determinacją, entuzjazmem oraz przyjazną atmosferą. Tworzymy klub wyjątkowy, aby móc towarzyszyć Tobie w dążeniu do osiągnięcia Twoich celów!

Honorujemy karty:

  • MultiSport Plus
  • Fit Profit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport

Fitness to ogólne określenie ćwiczeń, które wpływają na rozwój całego ciała. Podczas przechodzenia przez plan treningowy, masz pewność, że nie ominiesz żadnej partii mięśniowej. Ponad to zajęcia te przebiegają w atmosferze radości i wzajemnej motywacji.

Już kilka minut spędzonych w saunie poprawia krążenie, pomaga rozluźnić mięśnie oraz oczyścić organizm z toksyn. Dodatkowo seanse saunowe zmuszają układ immunologiczny do wytężonej pracy i produkcji ciał odpornościowych we krwi, które skutecznie zabijają wirusy i bakterie.rnNasza strefa relaksu podzielona jest na:rnstrefę damską – wraz z sauną fińską / suchą / dla pańrnstrefę męską – wraz z sauną fińską / suchą / dla panówrnstrefę wspólną wraz w wygodnymi, podgrzewanymi, ceramicznymi leżankamirnUWAGA!rnrnKorzystanie z sauny bezpośrednio po treningu może wpływać negatywnie na organizm. Zamiast równowagi, odpoczynku, relaksu, nadmiernie obciążamy przede wszystkim serce, bo aż dwukrotnie zwiększa się szybkość przepływu krwi.rnrnNieograniczony dostęp do sauny posiadają wszystkie karnety Fitness World oraz karty z systemów Partnerskich: MultiSport Plus, Fit Profit, Medicover Sport, PZU SPORT.rnrnSauna dostępna jest w godzinach otwarcia Klubu.

Strefa maszynrnWyposażona w profesjonalne maszyny, umożliwiające w bezpieczny sposób wykonywanie ćwiczeń na wszystkie grupy mięśni. Idealne do nauki prawidłowej techniki poszczególnych ćwiczeń, posiadające możliwość płynnej zmiany obciążenia jednym ruchem ręki. Odpowiedni trening w tej strefie wzmocni oraz przygotuje Twoje ciało do ćwiczeń wielostawowych.rnrnStrefa wolnych ciężarówrnWyposażona w hantle, sztangi, odważniki kettlebell. Trening z wolnym ciężarem wpłynie na harmonijny rozwój Twojego ciała. W krótkim czasie zbudujesz silne mięśnie i poprawisz koordynację nerwowo-mięśniową.rnrnStrefa CardiornWyposażona w sprzęt taki jak: bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne pionowe, trenażery wioślarskie, steppery oraz air bike. Odpowiedni trening w tej strefie przyczyni się do poprawy wydolności organizmu oraz wpłynie na redukcję tkanki tłuszczowej modelując sylwetkę.rnStrefa treningu funkcjonalnegornWyposażona w piłki lekarskie, odważniki kettlebell, boxy, taśmy, gumy Power Band, hantle, skakanki oraz wiele innych. Odpowiedni trening będzie miał na celu podniesienie ogólnej sprawności fizycznej w oparciu o wszechstronne ćwiczenia, które naśladują naturalny ruch.

STREFA RELAKSU na którą składa się: basen, sauna wraz ze strefą wypoczynku w której znajdują się podgrzewane, ceramiczne leżanki.Wejście do basenu z przestronnymi schodami. Dookoła basenu znajduje się przestrzeń zagospodarowana wygodnymi leżakami, sprzyjającymi wypoczynkowi.rnrnWymiary basenu: 10 m x 6 mrnGłębokość basenu: 1,25 m – 2 mrnTemperatura wody: 28 – 29°CrnrnUwaga:rnrnbasen jest dostępny dla osób od 3-go roku życiarnw godzinach trwania zajęć aqua-aerobiku, basen jest wyłączony z użytku

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia SPA

Cennik

Klub - karnet "VIP Gold" godziny otwarcia1 miesiac 475 zł
Aerobik - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 369 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 319 zł
Relax godziny otwarcia1 miesiąc 255 zł
Klub - karnet "Gym afternoon" godziny otwarcia1 miesiąc 209 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Klub Fitness World

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Plac Rodła 10
70-419 Szczecin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 22:00

Niedziela: 09:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz