ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Shausha Sport Club

Shausha Sport Club

0.00
Shausha Sport Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Shausha Sport Club to profesjonalnie wyposażone miejsce, w którym sport czuje się na każdym kroku. Miejsce zadowoli nawet najbardziej wymagającą klientelę. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że jest to bardzo popularne miejsce na lokalnym rynku sportowym. Klub dysponuje zarówno salami wewnątrz budynku, jak i miejscami do użytkowania na dworze. Dostępna jest dobrze wyposażona siłownia, sala fitness z nowoczesnym sprzętem, korty do tennisa ziemnego, oraz sale do treningów Squasha. Dodatkowo posiadamy również bogatą ofertę związaną z odnową biologiczną. Gwarantujemy ci, że odnajdziesz się u nas szybko, a wrócisz na kolejny trening jeszcze szybciej.

Zajęcia te dostosowane są do ciebie. Poprawisz swoją kondycję fizyczną w zadowalającym tempie. Osiągniesz również stan, w którym twoje samopoczucie ulegnie znaczącej poprawie, a chęci do życia zwiększą się bardzo mocno. Nasi instruktorzy zmotywują cie odpowiednio do działania.

Sprzęt który zastaniesz u nas przysłuży ci do wielofunkcyjnego treningu. Kadra trenerska zapewni ci odpowiednie zainteresowanie, oraz da ci to co ma najcenniejsze, czyli własne doświadczenie. Unikniesz błędów, a rozwój będzie widoczny gołym okiem. Damy z siebie wszystko i tego też oczekujemy od ciebie.

Świadczymy usługi zarówno związane z dietetyką, fizjoterapią ale również takie, w których nauczysz się zdrowego trybu życia. Pomożemy ci zregenerować zmęczony organizm, przywrócimy ci energie zużytą na treningach oraz wpłyniemy pozytywnie na twoje samopoczucie.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Klub - karnet godziny otwarciaBezterminowo od 69 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Shausha Sport Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Sosnowa 2
42-677 Szałsza

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 22:00

Niedziela: 08:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz