ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia i Fitness Champions Academy

Siłownia i Fitness Champions Academy

0.00
Siłownia i Fitness Champions Academy
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

W ofercie "Champions Academy" znajdziemy wiele specjalistycznych maszyn, które pozwolą nam rozwijać różne partie mięśni. Mamy do dyspozycji siłownię, na której możemy wykonywać treningi siłowe używając między innymi hantli, sztang, ławeczek, suwnic, a także treningi cardio posługując się bieżniami, orbitrekami czy rowerkami. Możemy także korzystać z treningów fitness prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerów. Jest też możliwość korzystania z usług trenera personalnego, który doradzi nam w doborze diety, technikach ćwiczeń oraz planu treningowego.

W ofercie "Champions Academy" znajduje się wiele ćwiczeń fitness, pośród których na pewno ktoś znajdzie coś dla siebie. Są one prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, którzy z pewnością pokierują w nas odpowiedni sposób podczas ćwiczeń.

Siłownia "Champions Academy" to profesjonalnie wyposażone miejsce do rozwoju i wzmocnienia naszych mięśni, modelowania sylwetki oraz poprawienia kondycji naszego ciała. Możemy wykonywać na niej treningi zarówno siłowe jak i cardio. W każdej chwili możemy skorzystać z porady trenerów.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Siłownia i Fitness Champions Academy

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Wojska Polskiego 1/19
72-600 Świnoujście

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz