ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness World Świdnica Galeria Świdnica

Fitness World Świdnica Galeria Świdnica

0.00
Fitness World Świdnica Galeria Świdnica
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness World Świdnica to młody i nowoczesny klub znajdujący się na I piętrze Galerii Świdnickiej. Do dyspozycji klubowiczów jest aż 900 m2 klimatyzowanej powierzchni wyposażonej w profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Fitness World to nie tylko ćwiczenia można tu także skorzystać z porad dietetyka lub ułożyć indywidualny plan treningowy. Ponadto klub zatrudnia najlepszych instruktorów fitness oraz trenerów personalnych. Każdy klient uprawniony jest to 3 godzin bezpłatnego parkingu na terenie galerii.

Zajęcia Fitness prowadzone są w dużych klimatyzowanych salach. Fitness World Świdnica posiada strefę do ćwiczeń rozciągających oraz salę do zajęć grupowych o pow. 110 m2. Szeroki wybór zajęć fitness sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zajęcia prowadzone są na trzech różnych poziomach zaawansowania.

Siłownia w Fitness World Świdnica została wyposażona w profesjonalny sprzęt firmy Life Fitness w tym 16 bieżni, 20 wielofunkcyjnych maszyn zotonicznych oraz rozbudowaną strefę wolnych ciężarów. Dzięki temu każdy trening jest bezpieczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Można także skorzystać z trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open (trening między 21:00-06:00) godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness World Świdnica Galeria Świdnica

Adres i dane kontatkowe

Adres: Westerplatte 29
58-100 Świdnica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz