ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Renesans

Centrum Renesans

0.00
Centrum Renesans
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Centrum Renesans jest miejscem, gdzie możemy zadbać o rozwój swojego ciała i umysłu. W ofercie klubu mamy tu szeroki wybór zajęć grupowych fitness, profesjonalną siłownię, szkołę tańca dance spot, zajęcia dla dzieci oraz trening funkcjonalny. Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Możemy tu również skorzystać z szerokiej gamy zajęć ruchowych, które pozwalają aby nasz organizm nabrał nowych sił i witalności. W klubie pracują doskonale wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy fitness.

Zajęcia grupowe fitness, to świetny sposób aby zadbać o swoje ciało, a przy okazji pozbyć się negatywnych skutków nagromadzonego stresu dnia codziennego, niewłaściwej diety i siedzącego trybu życia. Z bogatej oferty zajęć każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie, dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb i możliwości.

Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, przeznaczony i odpowiednio dobrany do potrzeb zarówno Pań jak i Panów. Możemy tu zadbać o swoją sprawność i kondycję fizyczną, rozbudować masę mięśniową, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz wzmocnić siłę. Dla chętnych dostępny jest worek bokserski oraz stół do ping-ponga.

Wszystkich miłośników tańca klub zaprasza do Szkoły Tańca Dance Spot. Każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie, a mamy tu do wyboru takie zajęcia jak: Hip – hop, Taniec współczesny, Breakdance, Taniec towarzyski, Zumba, Dance Fit Energy, Balet mini dla dzieci oraz Pierwszy Taniec. Zajęcia są bardzo ciekawe i dostarczają niezapomnianych wrażeń i rozrywki.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia godziny otwarcia1 wejście 10 zł
Siłownia-karnet godziny otwarcia30 dni 80 zł
Siłownia- 10 wejść godziny otwarcia60 dni 70 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 129 zł
Trening indywidualny godziny otwarcia1 trening 50 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Renesans

Adres i dane kontatkowe

Adres: Ofiar Oświęcimskich 15
58-100 Świdnica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:30 - 21:00

Wtorek: 09:30 - 21:00

Środa: 09:30 - 21:00

Czwartek: 09:30 - 21:00

Piątek: 09:30 - 21:00

Sobota: 09:30 - 14:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz